Wpis z mikrobloga

@saakaszi:
* Pisz na social mediach, gdzie każdy ma prawo czytać i komentować publiczne posty, że gwałt to czasem jedyna możliwa forma stosunku płuciowego.
* Strasz pozwem, bo ktoś to skomentował na swoim profilu.

Co jest nie tak z tymi ludźmi?

Przy okazji chłop usunął chyba post i wstawił sprostowanie twierdząc, że nie popierał gwałtów swoją wypowiedzią.
Przecież ta wypowiedź to musi być jakiś troling. Nie wierze że ktoś może mieć aż tak nasrane w głowie.


@K-S-: tak, ta wypowiedź to był trolling. Nawiązywała wprost do wypowiedzi lewicowych, mówiących o zabieraniu jedynych sposobów skrobania (kontekstem było skrobanie się na łodziach poza wodami terytorialnymi albo coś w tym stylu). Ale Wiewiórka zapomniała dać tegoż kontekstu i było wzięte na poważnie, zwłaszcza, że lewicowy krytycy nie myślą zbyt intensywnie. Vide
@duncanidaho2: nie no spoko, ale czy to jest cos czym sie powazni ludzie beda zajmowac? Jakis post jakiegos anona sprzed 5 lat, kto to w ogole jest ten maciej wiewiorka xDD I jeszcze "ciekawe jak sie z tego wytlumaczy", no juz zaloze sie ze przejety typ biegnie kleic oswiadczenie dla wykopkow xDDDL
@duncanidaho2: czyli czepiacie sie brata jakiejs kobiety, ktora zrobila cos z czym sie nie zgadzacie? A czy jakbym ja np popelnil jakies przestepstwo (a tutaj nawet nie ma zadnej mowy o przestepstwie, nie?), to znaczy ze nalezaloby w ten czy w inny sposob probowac zaszkodzic np mojej siostrze? Albo matce?

Czy wy jestescie nienormalni?
@cockosova: Jeszcze co do Zuzy, po internetach krążą screeny, jak pisze że jeśli w klinice, zajmującej się aborcją nie ma ludzi to można ją wysadzić, a jak są ludzie to już nie wie, ale nie wyklucza że też można.

Nie wiem dlaczego do mnie adresujesz swój żal, ja nie lajkuje tej strony na FB, a o tym Macieju przeczytałem przed chwilą, a o całej sytuacji napisałem w dość obiektywny sposób, bez
Jeszcze co do Zuzy, po internetach krążą screeny, jak pisze że jeśli w klinice, zajmującej się aborcją nie ma ludzi to można ją wysadzić, a jak są ludzie to już nie wie, ale nie wyklucza że też można.


No i to jest karygodne, ale czy w zwiazku z tym nalezy wyciagac jakies wypowiedzi brata tej dziewczyny? Serio, co wypowiedzi jej brata maja do rzeczy?

Natomiast moim zdaniem, udostępnianie publicznych wypowiedzi, nie można