Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Tak naprawdę, każda krytyka, choćby najbardziej subtelna, narusza czyjeś dobra osobiste. Rzecz w tym, że jakakolwiek ochrona nie przysługuje, gdy naruszenie tych dóbr nie było bezprawne. W tym przypadku jest wręcz pożądane.
"wezwanie.pdf" :D
  • Odpowiedz
@saakaszi:
* Pisz na social mediach, gdzie każdy ma prawo czytać i komentować publiczne posty, że gwałt to czasem jedyna możliwa forma stosunku płuciowego.
* Strasz pozwem, bo ktoś to skomentował na swoim profilu.

Co jest nie tak z tymi ludźmi?

Przy okazji chłop usunął chyba post i wstawił sprostowanie twierdząc, że nie popierał gwałtów swoją wypowiedzią.
  • Odpowiedz
@K-S-: oj wierz mi ludzie maja tak #!$%@? w glowach czesto ze to az niewiarygodne.Tez tak kiedys myslalem przy wypowoedziach jak na screenie ze no nie mozna byc az tak glupim ze to musi byc troll.Im dluzej zyje tym bardziej przekonuje sie ze owszem mozna.
  • Odpowiedz
Przecież ta wypowiedź to musi być jakiś troling. Nie wierze że ktoś może mieć aż tak nasrane w głowie.


@K-S-: tak, ta wypowiedź to był trolling. Nawiązywała wprost do wypowiedzi lewicowych, mówiących o zabieraniu jedynych sposobów skrobania (kontekstem było skrobanie się na łodziach poza wodami terytorialnymi albo coś w tym stylu). Ale Wiewiórka zapomniała dać tegoż kontekstu i było wzięte na poważnie, zwłaszcza, że lewicowy krytycy nie myślą zbyt intensywnie. Vide
  • Odpowiedz
@saakaszi: xDDDDDDDDDDDDD sprzed pieciu lat jakis syf wyciagacie, ktorego w sumie nawet nie trzeba sie wstydzic xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD I co, zglosicie do sadu ze typ powiedzial ze madry hipopotam? xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@cockosova: No tak, mądry hipopotam. Hehe bo wiesz, zabił ludzi. Bardzo mądre zwierzątko.

I jeszcze na koniec "biały honor, biała duma" wcale nie nawiązanie do albumu zespołu Konkwista 88 (który nawet w nazwie jest nazistowski).
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: nie no spoko, ale czy to jest cos czym sie powazni ludzie beda zajmowac? Jakis post jakiegos anona sprzed 5 lat, kto to w ogole jest ten maciej wiewiorka xDD I jeszcze "ciekawe jak sie z tego wytlumaczy", no juz zaloze sie ze przejety typ biegnie kleic oswiadczenie dla wykopkow xDDDL
  • Odpowiedz
@cockosova: To jest brat słynnej ostatnio Zuzanny Wiewiórki, działaczki pro-life. Na tyle na ile mi wiadomo, to Zuza z kilkudziesięciu fejkowych wbija sobie na różne grupki na fb i nawraca. Ostatnio jak nawracana siedemnastolatka, nie chciała być nawrócona, Zuza postanowiła napisać do jej rodziców.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: czyli czepiacie sie brata jakiejs kobiety, ktora zrobila cos z czym sie nie zgadzacie? A czy jakbym ja np popelnil jakies przestepstwo (a tutaj nawet nie ma zadnej mowy o przestepstwie, nie?), to znaczy ze nalezaloby w ten czy w inny sposob probowac zaszkodzic np mojej siostrze? Albo matce?

Czy wy jestescie nienormalni?
  • Odpowiedz
@cockosova: Jeszcze co do Zuzy, po internetach krążą screeny, jak pisze że jeśli w klinice, zajmującej się aborcją nie ma ludzi to można ją wysadzić, a jak są ludzie to już nie wie, ale nie wyklucza że też można.

Nie wiem dlaczego do mnie adresujesz swój żal, ja nie lajkuje tej strony na FB, a o tym Macieju przeczytałem przed chwilą, a o całej sytuacji napisałem w dość obiektywny sposób, bez
  • Odpowiedz
Jeszcze co do Zuzy, po internetach krążą screeny, jak pisze że jeśli w klinice, zajmującej się aborcją nie ma ludzi to można ją wysadzić, a jak są ludzie to już nie wie, ale nie wyklucza że też można.


No i to jest karygodne, ale czy w zwiazku z tym nalezy wyciagac jakies wypowiedzi brata tej dziewczyny? Serio, co wypowiedzi jej brata maja do rzeczy?

Natomiast moim zdaniem, udostępnianie publicznych wypowiedzi, nie można
  • Odpowiedz