Wpis z mikrobloga

Czy są sposoby na obniżenie popędu u partnera? Farmakologia albo domowe sposoby? Jestesmy związkiem od 2 lat. N pracuje czesto poza domem. Potrafi mieć kilkudniowe delegacje. Jak jesteśmy razem chodzimy do łóżka codziennie. Oboje mamy spore potrzeby.

Wiem że on podczas kilkudniowych wyjazdów się masturbuje. Chcielibyśmy z tym skończyć. Seks często - świetnie ale nie masturbacja.
Próbowałam sobie poradzić z faktem, że sobie robi dobrze ale nie potrafię. Walenie konia jest dla mnie obrzydliwe i odrzuca mnie myśl, że może to robić. Zwłaszcza beze mnie obok. Idealnie byłoby gdyby ograniczyć jego libido ale niech pozostanie taki kochany jaki jest( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiem że spermiarze zjadą mnie z góry na dół i przypną mi łatkę ##!$%@?
Feel free.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 137
  • Odpowiedz
@fayen: jak zmusisz go do zaprzestania masturbacji bez farmakologicznego obniżenia testosteronu wtedy poddasz swego faceta na straszne męki kiedy będzie na delegacji wśród kobiet.

Nie mówię odrazu koniecznie o zdradzie, ale z pełnymi jajcami wśród kobiet ciężko myśleć o czymś innym jak seksie. Więc będzie fantazjował o kontakcie seksualnym z koleżankami w pobliżu.

I to nie będzie jego wina, taka działa nasz organizm. A po to jest onanizm by zrzucić z
  • Odpowiedz
@fayen: najpierw musisz dobrać odpowiedni rozmiar, przeczytać informacje jak zakładać itd. Jest dużo stron w internecie. Moja kuzynka kupiła na allegro dla chłopaka, nie będę jej pytał jaki model bo to by dziwnie wyglądało, ale podobno jak jej chlopak to nosi to jest bardziej zadowolona. Najlepiej coś prostego znaleźć jak wstawił 10129
  • Odpowiedz
@fayen:
Ale przecież zrozumienie potrzeb partnera to podstawa życia w związku.
W masturbacji nie ma nic złego.
Nie rozumiem dlaczego tak bardzo chcesz mu tego zabronić.
Natury nie przeskoczysz, skoro macie inne libido to musicie jakoś z tym żyć.
A obrzucanie faceta winą będzie prowadziło do frustracji i niezadowolenia ze związku.

Uważam, że problem jest głównie po twojej stronie.
  • Odpowiedz