Wpis z mikrobloga

Głosowałbym jak #!$%@?


@kobiaszu: Oczywiście należałoby przeprowadzić testową debatę po angielsku, takie 5minut rozmowy Duda vs Sikorski w j.angielskim
Przecie prezydent musi być światowy i potrafić rozmawiać.
@RegularJohnny: Nie jestem w temacie, ale nie było ostatnio ogłoszenia, że zostaje ta sama grupa kandydatów ? Tak wiem, że powinny być na nowo rozpisane wybory i zebrane listy, ale jak będzie to tylko PiS wie.
@kobiaszu: po prostu takie coś dostrzegłem, po co ta agresja. Urojenia? Nie można mieć własnych wniosków z tego co się widzi? Może się mylę, może nie, w każdym razie tyle wpisów pochwalnych w jednym popołudniu co do Pana Sikorskiego to nie widziałem na mikroblogu nigdy, tyle. Schowaj się ze swoimi urojeniami
@RegularJohnny: Trzaskowskiego lubię, ale tak jak piszesz jest za bardzo postępowy dla naszego społeczeństwa, a dwa uważam, że dobrze ogarnia temat Warszawy i jest skory na rozmowy chociażby z ruchami miejskimi, czy tak mało popularnymi rzeczami jak zwężanie ulic. Szkoda go zabierać stamtąd.
Sikorski i tak teraz siedzi głównie w Brukseli, a i charakter ma bardziej pasujący temu społeczeństwu.