Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, lecimy z obiecanym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) @07zglosSie

Do wygrania:

1.Magnetyczny Uchwyt Samochodowy ROCK

2.Ładowarka Sieciowa DUAL USB ROCK Sugar 2,4A

3.Słuchawki Douszne Sportowe ROCK Zircon

4.Kabel Płaski ROCK SPACE USB-C Typ C 100cm 2A

5.Kabel Audio Jack-Jack AUX ROCK 100 cm

Zasady są bardzo proste:
1. Plusujecie ten wpis.
2. Elegancko będzie jeśli zalajkujecie nasz fanpage -> Facebook ale nie jest to warunkiem koniecznym aby wziąć udział w naszej zabawie.
3. Wygrywa 9 osób, które zplusują ten wpis.
4. Zabawa trwa do czwartku 14.05.2020 do 12:00, losowanie przez #mirkorandom. Ogłoszenie wyników nastąpi tego samego dnia do 15:00.

Dodatkowo dla wszystkich Mireczków i Mirabelek, jeżeli nie uda się Wam wygrać to na alget.pl macie #promocja na cały asortyment, w postaci kodu rabatowego "dejmi" na 15%. Przy okazji informujemy, że cały czas wysyłka wszystkich towarów na www.alget.pl przy zamówieniach powyżej 100 zł jest DARMOWA!

#alget #mobile #uchwytsamochodowy #sluchawkidouszne #kabelek #ladowarka #rock #rockspace
alget - Mirki i mirabelki, lecimy z obiecanym #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) @07zglosSie 


...

źródło: comment_1589278170lcPJcEdurVsh1ie61wDm6b.jpg

Pobierz
  • 37
2. Elegancko będzie jeśli zalajkujecie nasz fanpage -> Facebook ale nie jest to warunkiem koniecznym aby wziąć udział w naszej zabawie.


@alget:

Szanuje, gdyby był to punkt obowiązkowy to bym nie brał udziału w konkursie, a tak to dałem lajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Boże proszę dajcie mi wygrać uchwyt samochodowy. Aktualny który mam jest ale co chwilę mi telefon spada :(
1. Elegancko zaplusowane
2. FB też polajkowany
3. Proszę Bogu losu
4. Czekam z niecierpliwością!
  • 0
@alget nie sprzedawajcie tego uchwytu magnetycznego. Mam rozwalone pokrętło głośności w samochodzie od takiego gówna bo się naklejka od telefonu odkleiła i walnął w pokrętło głośności. Nie polecam