Wpis z mikrobloga

siemka
szukam sobie fotela do komputerka bo sobie duzo siedze i moge zainwestować jakieś ~400-700 peelenów i nie wiem czy brać jakieś biurowe czy "gamingowe dla graczy"
ogolem zależy mi na tym żeby poduszki byly wygodne w sam raz i zeby mozna bylo glowe oprzec bo w moim aktualnym niestety sie nie da i jest fest niewygodnie xdd
regulacja oparcia tak zeby dalo sie praktycznie polozyc to ogromny plusik
to jak macie jakis model co mozecie polecic to zapraszam

#xkom #morele #gaming #kichiochpyta #pytanie #gadzety #fotel (xdd)
i oznacze jeszcze sobie #leagueoflegends bo glownie do tego potrzebuje i not gonna lie
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chavon: Na pewno nie bierz "gejmingowego" shitu, jak zależy ci na wygodzie. Ja niestety ostatnio kupiłem, i żałuje. Najlepiej weź jakiś fotel ergonomiczny, z siatką.
@Chavon: mam gamingowy spc gear sr500 i po trzech latach jest w naprawdę #!$%@? stanie, a dbam o to krzesło i ważę nie tak dużo. Nie polecam. Jeśli o wygodę chodzi to jest okej, ale też bez rewelacji i drugi raz bym raczej nie kupił
@Chavon: Ja to se #!$%@?łem fotelik z allegro za 120~zł i daje radę. Plecki po całym dniu nie bolą, nie chodzę pogięty, jest dosyć wygodny. Tylko mi się po 2 latach rozpruł w 2 miejscach ale dałem radę naprawić zszywaczem xD