Wpis z mikrobloga

@mitatuyo: 3k za metr to dobra cena, ja też się wyniosłem pod szczecin i podobnie płaciłem. nie dziwię się że się wyniosłeś z warszafki przy tamtejszych cenach kiedy dla mnie 6-7k w szczecinie to już była przesada ;) nie wiem tylko po co wam te płotki przed domem, chyba tylko zwiększają ryzyko porysowania auta ;)
30 km od miasta


@szyy: Od centrum 30 km. 16 km od miasta.
No i nie musi płacić złotówki czynszu za to bo są beczynszowe.
Czyli dla kogoś kto potrzebuje przestrzeni a ma mały budżet to jest świetne. I tu moim zdaniem kończą się zalety tego mieszkania. Ja wcale nie wychwalam go przecież. Osobiście uważam, że lepiej mieć dużo kasy i kupić za 700 tysięcy mieszkanko w Warszawie. Bo w moim
@MirekWyznajeAnonimowo: moze czesc komentarzy to faktycznie jakis gimbusowy hejt, ale sporo wypowiedzi jest sensownych Cena faktycznie jest niska ale to nie jest dom tylko mieszkanie bezczynszowe czyli de facto 3 pietrowy blok w dodatku bez windy. dodatkowo spojrz na mape gdzie to jest. Pod Warszawa to jest Ozarow Mazowiecki. A te bloczki stoja po srodku niczego nawet do sklepu spozywczego musisz jechac samochodem nie wpsominajac o takiej infrastrukturze jak szkola czy
@szyy: odległość zbija cenę, nie ma bata by tam był taki wybór usług jak w mieście, no i jedyny sensowny środek komunikajci to samochód co też jest nieżłą patologią, to ja już wolę blok, a jak chcę odpocząć to po coś mam działkę daleko na wsi, gdzie mogę sobie w weekend pojechać i nie musze dbac o ten cały ogródek, trawnik itd. jak w przypadku domu na wypi*dowie
Strasznie to wyglada wybacz ale już chyba wolałbym wielka płytę i ROD niż ta namiastkę swojego ogródka

@skurvol_Dominik: Za 275 tysięcy w Warszawie? On ma 120m2. Ty byś miał 60m2 za 400 tysięcy w kiepskiej lokalizacji. Plus za rod 100 tysięcy jak byś chciał mieć tam domek jako taki.


@masz_fajne_donice: mam rodosa w dobrej lokalizacji blisko metra ksiecia janunasza i za dzialke dalem 30k i fajny domek z 12 metrowym
fajny domek z 12 metrowym tarasem postawilem za 35k i mam generalnie wszystkie media, kibelek itp,


@borjaki: To jest jakiś kosmos. Ludzie piszą, że domu poniżej 200k nie zrobisz a tu za 35 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znajoma drewniany domek tylko na lato nad morzem postawiła i ponad 100k wyszło. Okna taras podłogi łazienki, dobre drewno, kuchnia. Jak się z wszystkim wyrobiłeś w 35 k to aż
No i nie musi płacić złotówki czynszu za to bo są beczynszowe.


@masz_fajne_donice:

tak, tak, oczywiscie :)))

Ten czynsz zaraz sam sie pojawi z nienacka... fundusz remontowy, za utrzymanie czesci wspolnej (droga dojazdowa sam sie nie odsniezy, a ulica sama sie nie oswietli), teren wokol sie nie posprzata, a administracja za darmo sie nie bedzie prowadzic... :)
@mitatuyo: ja jebię ale #!$%@?, ktoś chce mieszkać w takiej masakrze? (°° #!$%@? jak u Cygana, jeszcze auta na sobie powinni stawiać, a te "ogródki" to co to #!$%@? jest, jakieś kojce?

fajny domek z 12 metrowym tarasem postawilem za 35k i mam generalnie wszystkie media, kibelek itp,


@borjaki: To jest jakiś kosmos. Ludzie piszą, że domu poniżej 200k nie zrobisz a tu za 35 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znajoma drewniany domek tylko na lato nad morzem postawiła i ponad 100k wyszło. Okna taras podłogi łazienki, dobre drewno, kuchnia. Jak się z wszystkim wyrobiłeś w 35 k to aż
źródło: comment_15891850516hQ1nL5mPGaWZNxjOOfeUd.jpg
@Piekny_Krolewicz: A co innego proponujesz za te pieniądze (oprócz wyjazdu z tego kraju)? Niestety, ale skoro ludzie nie chcą mieszkać w blokowiskach, to będą się rozrastać takie nijakie osiedla w przystępnej cenie.
@: True, wszystko fajnie z tym dopoki nie musisz soboty spędzać na ogarnianiu tego zeby to wyglądało i nie zarosło. Sam mieszkam w domu jednorodzinnym z ogrodem, oddzielnym garażem, sadem gdzie mam kilkanascie drzew itd itp powodzenia w poświęcaniu weekendów i czasu po pracy na prace zeby to ogarnąć.
z umiarem