Wpis z mikrobloga

@mitatuyo: No dobra, ale nadal nie rozumiem, po co? W Niemczech to nawet za domem nie mamy płotków między sąsiadami, tylko czasem jakieś krzaki, tuje, a z przodu to w ogóle czegoś takiego nie widziałem.
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: to jest bardziej skomplikowane :D sąsiad od Dacii ma mieszkanie parterowe, sąsiad od plaży dwa piętra nad nim (na poziomie parteru ma tylko schody na górę). W zwiazku z tym ten co ma mieszanie na piętrze ma tylko podjazd, a ten z parteru ma podjazd + ogródek za domem jeszcze dostępny z poziomu salonu. Mieszkania narożne mają większe ogródki - ja taki mam.
  • Odpowiedz
@mitatuyo: ale w sumie przeciez to wyglada jak blokowisko tylko niskich blokow. taki ogrodek w sumie taki malo praktyczny dlugi i waski i zacieniony bo bloki staja dosc blisko siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitatuyo: między plaża a jakimkolwiek samochodem tam stojącym nie widzę żadnej bramy ani płotu. Albo mnie nie zrozumiałeś, albo jest tam niewidzialna barierka.
  • Odpowiedz
@mitatuyo: Ale nie pytam złodłowie bo to petarda oferta
Sam jestem teraz na etapie szukania i po prostu taka cena za metr mnie zaskoczyła
  • Odpowiedz
Ludzie tak #!$%@? że klatki, a pochwalcie się gdzie mieszkacie? Pewnie połowa z komentujących z matką w bloku na 40mkw.


@SanHolo: Na Wykopie każdy jeden ma pod miastem działkę 2000m i dom z ogrodem ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście kupiony za gotówkę bo tylko janusze kupują cokolwiek na złodziejski kredyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz