Wpis z mikrobloga

Czego się nauczyłem z ostatnich aborcyjnych gównoburzy?

1. nauka = religia

Ludzie nie szanują nauki. Wykorzystują poszczególne badania naukowe jako pałkę do bicia oponenta, byle tylko utwierdzić się w swoim indywidualnym światopoglądzie. Nie zdają sobie sprawy, że nauka to system naczyń połączonych, w których różne zmienne mogą zaskakująco negować poprzednie wnioski.

2. Ludzie nie wczytują się w argumenty

Większość daje plusa na poparcie swojej strony i znika, albo urządza monolog i udaje, że nie widzi poprzednich argumentów.

3. #neuropa daje najwięcej plusików na mirko

I bez względu na jakość merytoryczną komentarzy, zgarniają one najwięcej plusików.

4. Trolle, boty i NPCe

Ile botów jest na wykopie, nie wiadomo. Na pewno duża ich część jedynie plusuje, trolle zaś odwracają kota ogonem i wyśmiewają, a NPCe piszą i plusikują to, co podświadomie zakodowały.

5. Wykop to nie miejsce na takie dyskusje

Ludzie się dziwią, że kasuję komentarze jednocześnie nazywając mnie ludzkim gównem xD

Aborcja, LGBT to po prostu nie są dyskusyjne tematy. Jedyne co można robić, to kierować przekaz do "swojej" grupy docelowej, a kasowanie komentarzy w tym pomaga.

Prosta sprawa - po co się silić na argumentację, skoro poklask zdobywa jakieś "XD"

6. #neuropa to stolica hipokryzji

Usuwanie komentarzy jest tu na porządku dziennym, co mnie osobiście nie drażni. Sam nie piszę na siłę komentarzy pod takimi wpisami, bo wiem, że to są prowokacje i bym zaraz zleciał z rowerka. A na rozejm we wzajemnym kasowaniu komentarzy nie liczę.

#4konserwy i #konfederacja to generalnie wolnościowe tagi, dlatego taki kwik neuropy jest, kiedy jakiś prawak nagle kasuje tam komentarze, jak na przykład ja.

Uważam, że kasowanie komentarzy jest bardzo wolnościowe, bo uwalnia to nas od trolli, botów i NPCów. Oczywiście nie tracimy czasu na zbędne odpisywanie i dalszą gównoburzę.

Pod tym wpisem akurat nie będę kasował komentarzy, bo wiem, że wykopki nie są jeszcze oświecone na tyle, żeby uznać, że kasowanie komentarzy to nic złego.

#redpill #honkhonk #p0lka #bekazlewactwa #lewackalogika #bekazneuropy #feminazizm #sektalgbt #aborcja #feminizm
  • 8
@czyny: w ogole dyskusje powinno sie toczyc tylko pod warunkiem ze oboje dyskutanci sa sklonni zmienic swoje zdanie, poglądy, w innym przypadku to jest tylko próba udowodnienia "ja mam rację", z zamkniętą głową na jakiekolwiek kontrargumenty. A dodać szczyptę fanatyzmu i dochodzi wręcz do agresji jak ktoś ma inne zdanie.
@czyny: Bardzo ciekawy jestem jaka może być "naukowa" argumentacja kogoś, kto używa takich słów jak "p0lka" "sektalgbt" i w jednym poście pisze o wolności, jednocześnie odmawiając jej innym xd