Wpis z mikrobloga

Mirki, od początku kwarantanny sąsiadka sprowadza sobie różnych ogrów i co trochę słychać sex r u c h a n i e #!$%@?. Niby nic mi do tego ale mieszka w mieszkaniu obok, robia to z 5 razy dziennie i przy otwartym oknie. Robi się to problematyczne gdy się pracuje na HO i o losowej godzinie zaczynają się jęki maciory w rui albo krzyki w nocy o 1,2,4 itd. Były pisma na klatce od lokatorów że nikogo nie obchodzi jej zycie erotyczne i żeby przestała się drżeć jak świnia przy zarzynaniu albo kupiła sobie knebel ale to nie przyniosło skutków. Słuchać ja na całe osiedle składające się z 4 bloków.

Jak jej można dać do zrozumienia że to już jest za dużo? To już bity miesiąc jak nie więcej takich opentanczych krzyków.


#mieszkanie #blok #kiciochpyta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwierzeta #patologiazmiasta #zalesie
  • 61
@m76859: za kazdym razem jak zaczynaja sie ruchac puszczaj przy otwartym oknie ja cala #!$%@? radio maryja albo fasolki. Jak facet bedzie umial sie skupic slichajac spiewu dzieci alboszy swietej to albo pedofil albo ksiadz.
@m76859: Jak skończy przysiady z gorylem robić to odpalaj mireczku wiertło udarowe i wiercimy. Zaproś kolegów, żeby na parę wiertel robić. Albo dogadać się z sąsiadami i oni też niech jej wiercarcą. Najlepiej zaczynać jak tzipa zaśnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m76859 normalnie, za każdym razem jak są jęki to dzwoń do dzwi do skutku aż otworzy i powiedz ze będziesz tak robić za każdym razem jak będzie za głośno. Do skutku... Po 2-3 takich akcacj przestanie...
@m76859: ile ta locha ma lat? Niektóre baby mają takie skrzywienie, że jak krzyczą to same siebie bardziej podniecają. Miałem taką pannę, która dochodziła tylko jak krzyczała, miałem też taką, która nie umiała po cichu bo też inaczej nie dojdzie, może nie krzyczała, ale też musiała jęczeć.
Niewiele da się zrobić jak pójdzie w zaparte.
Można iść w wojenkę złośliwość za złośliwość, ale to taka raczej wojna na wyniszczenie, która może