Wpis z mikrobloga

  • 958
Mireczki mam pytanie. Kupiłem dla siostrzeńca konto w Fortnite na allegro które sobie wybrał. Koszt konta to 150pln. Okazało się że gościu naklamal w aukcji i jej opis i tytuł jest zupełnie nie zgodny ze stanem faktycznym. Typ się na mnie wypiął, poza tym że napisał że potrzebuję tej kasy i tyle. Jako że w internecie nie jesteśmy anonimowi, to już mam jego wszystkie dane. Okazało się że ma 13 lat xD. Mam już nr do jego opiekuna prawnego xd dzwonić do niej żeby oddawali kasę? Zapłaciłem za to karta żeby w razie w złożyć reklamację, co oczywiście już w banku zrobiłem, ale zastanawia mnie czy robili byście siarę małemu gnojowi.

#allegro #oszust #fortnite #chargeback #pytanie
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Mesosfet: na allegro, potem na policje. Allegro zwróci hajs, policja zrobi im wjazd na chatę, allegro wyszarpie im kasę, wszyscy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mesosfet: normalnie, tak jak tutaj to napisałeś. Handlowałem kiedyś kluczami, skinami do cs. 2 razy mnie próbowali tak wrobić bo "hehe co tam, na policje pójdziesz i powiesz że skórkę do kałacha ci ukradli?". Normalnie wchodziłem do komendy i mówiłem co i jak. Byleby w raporcie ich czy jak to się tam zwie było opisane co jak dlaczego.

Kasa zawsze wracała, przypał po drugiej stronie zawsze był ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 3
@Mesosfet przeczytaj warunki przystąpienia do programu ochrony kupujących na allegro, i postępuj zgodnie z wytycznymi. Ja już z tego korzystałem i działa. Allegro oddaje kasę, w imieniu sprzedającego, a potem egzekwują należność w odpowiedni sposób. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0