Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłem dla siostrzeńca konto w Fortnite na allegro które sobie wybrał. Koszt konta to 150pln. Okazało się że gościu naklamal w aukcji i jej opis i tytuł jest zupełnie nie zgodny ze stanem faktycznym. Typ się na mnie wypiął, poza tym że napisał że potrzebuję tej kasy i tyle. Jako że w internecie nie jesteśmy anonimowi, to już mam jego wszystkie dane. Okazało się że ma 13 lat xD. Mam już nr do jego opiekuna prawnego xd dzwonić do niej żeby oddawali kasę? Zapłaciłem za to karta żeby w razie w złożyć reklamację, co oczywiście już w banku zrobiłem, ale zastanawia mnie czy robili byście siarę małemu gnojowi.

#allegro #oszust #fortnite #chargeback #pytanie
  • 148
@Mesosfet: opowiem Ci swoją historię. Kupiłem konto z tibii przez forum. Miało być allegro, ale gość coś pisał że ma problemy z kontem, i przyjmie płatność 2x paysafecard po 50zl. Wysłałem mu jeden kod, dostałem wszystko do konta (oprócz klucza do odzyskiwania bo zgubił) i wysłałem drugi. Na drugi dzień brak dostępu, na forum zostałem zablokowany. Nie było mi szkoda tej stówy, ale wiedziałem że to jakiś gnojek i chciałem dać