Wpis z mikrobloga

  • 958
Mireczki mam pytanie. Kupiłem dla siostrzeńca konto w Fortnite na allegro które sobie wybrał. Koszt konta to 150pln. Okazało się że gościu naklamal w aukcji i jej opis i tytuł jest zupełnie nie zgodny ze stanem faktycznym. Typ się na mnie wypiął, poza tym że napisał że potrzebuję tej kasy i tyle. Jako że w internecie nie jesteśmy anonimowi, to już mam jego wszystkie dane. Okazało się że ma 13 lat xD. Mam już nr do jego opiekuna prawnego xd dzwonić do niej żeby oddawali kasę? Zapłaciłem za to karta żeby w razie w złożyć reklamację, co oczywiście już w banku zrobiłem, ale zastanawia mnie czy robili byście siarę małemu gnojowi.

#allegro #oszust #fortnite #chargeback #pytanie
  • 148
  • Odpowiedz
@Mesosfet: mnie kiedyś tak na minecrafta #!$%@?. Raczej też gówniarz, po godzinie zostało zmienione hasło do dostępu do konta które ja kupiłam, oczywiście tam adres e-mail był podatny jego więc nie mogłam odzyskać konta. Kręć Małysza
  • Odpowiedz
@Mesosfet: Ja bym jeszcze dał donos do szkoły co młodego przy pierwszej okazji po pandemii grono pedagogiczne przy rówieśnikach skroi to może zapamięta do końca życia że nie warto być #!$%@? złodziejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Eyan spoko, jak mi dał passy to zanim sprawdziłem co tam jest to już zalogowałem się na jego Gmaila i zablokowałem wszystko, ale jak się okazało problem był gdzie indziej xd
  • Odpowiedz
@taktoto: dowód tymczasowy (pięcioletni) można mieć od 13 roku życia. Kazali mi kiedyś taki wyrabiać na wycieczkę szkolną za granicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dowód można mieć jako Noworodek
  • Odpowiedz
  • 1
@Mesosfet #!$%@? w tego małego śmierdziała, przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy z racji wprowadzenia w błąd na aukcji. Ja bym na psy poszedł, i allegro odda kasę a małego #!$%@? będzie windykacja ścigać, w sumie to nie tego pierda a jego starych.
  • Odpowiedz
@Mesosfet: W sumie to chyba nielegalnie kupiłeś konto także ten...

Tzn nie wiem, w 100% MMO i podobnych handlowanie kontami jest niezgodne z ToS. Obstawiam że w tej gierce jest to samo. Czyli jest sprzeczne z ToS i nielegalne. Chyba ciężko coś ugrać w kwestii niezgodności towaru z opisem jak kupujesz coś sprzedawanego nielegalnie xd
  • Odpowiedz
@Mesosfet: kręć Małysza aż miło. Jak się za młodu nauczy, że oszustwo może mu pójść płazem to na starość zostanie januszem z wielkim ego. Dojedź go, dla dobra jego przyszłości.
  • Odpowiedz
No pewnie, niszcz gówniarza oficjalnymi kanałami. Taka nauczka na całe życie służy. Nic złego z jego strony, pewnie jeszcze nie odbył w życiu tej lekcji. Jak mama go zruga to już nigdy tego nie zrobi. Czuj się jak role model, opiekun, wuefista czy inny idol, dajesz mu mega lekcje.
  • Odpowiedz