Wpis z mikrobloga

@Vastusia:(to może z drugiej strony)jeszcze dwa lata temu to tu całkiem dobre różowe można były dostać. Pogadać, spotkać się. Teraz siedzą jakieś zjebko-transki, #!$%@? alternatywki, narkomanki, nawet Pani #!$%@? nam się trafiła, Nie pamiętam, żebym ostatnio czytał jakikolwiek fajny wątek, założony przez różowego. No może Pyrka od czasu do czasu #!$%@? głupot to jeszcze przeczytam, a reszta to raczej takie kwiatki twojego poziomu
@Vastusia serio pytasz o opinie o mirkach? Przecież tu siedzi cały przekrój społeczeństwa. Od imbecyli po ludzi bardzo inteligentnych. Od biedaków do osób bardzo dobrze zarabiających. Od gimbusów mieszkających na garnku u starych, po starych dziadków, o których robaki się pytają. Od brzydali po gigachadow. To brzmi jakbyś pytała koleżankę z Niemiec jaki to jest Niemiec, fajny czy nie xD
@Vastusia ja raz do jednej mirabelki pojechałem ze Śląska do Wawy, padał deszcz do poszliśmy do kina. W kinie ostatni rząd więc akcja była sroga. Po filmie zaprosiła mnie do siebie i siedziałem tam tydzień. A najlepsze że nie poznała mojego prawdziwegk imienia nawet xDD
Okazało się że tez mi się fałszywie przedstawiła xD ale to był jeden z lepszych tygodni w moim życiu, nie zapomnę go nigdy!