Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Jestem tu krótko i nie chcę wyjść na mądralę, ale wysuwam kilka tez:

-Gapa nie ma dziecka/dzieci w Polsce
-Gapa nie ma zasądzonych alimentów
-Gapa nie ma dzieci uczących się np. pełnoletnich nie uczących
-Gapa jednak płaci alimenty, albo ktoś za niego.
Obstawiam na 99.9 % że tak jest...

Dlaczego tak sądzę? Polskie prawo, w tym bankowe jest tak skonstruowane, że 100procent tego co jest na polskim koncie i w polskim banku zajmowane jest z automatu ma dług alimentacyjny. A Gapa podał polskie konto to wpłat właśnie.

dajcie proszę znać co o tym myślicie. Macie inne wytłumaczenie? I plusik poproszę PANY bo wpadłem na to na długości posiedzenia tam, gdzie król chodzi piechotą :)))

Miłego poniedziałku :)
  • 37
@jerzy_poniedzialek: Skarbówka i robienie porządku też nie zawsze idą w parze. Jak Ciebie trzeba dojechać, to zrobią to raz-dwa pewnie, a jak trzeba Ci pomóc lub zrobić coś z Twojej inicjatywy, to się może latami ciągnąć.

A dwa, tak jak wspomnieli przedmówcy - konta w zagranicznych internetowych bankach-usługach jak Revolut, N26 czy Zen. Masz polski rachunek, dostajesz kasę i cześć.
@jerzy_poniedzialek stąd teza bo odpowiedziałeś na komentarz, w którym pisano że nie ma zasądzonych alimentów. A ty na to odpisałeś by go zgłosić do us.
Co do podatków, są kradzieżą, są zawyżone i przepierdzielane, niszczą przedsiębiorców i psują gospodarkę. Takie moje zdanie panie. Gdybym mógł płacić połowę z nich, bym to robił.
@Miskagnoju: nie mówimy tu o uczciwych ludziach, tylko o tzw. słupie. Kasa wpada do niego na konto, rozlicza się z Gapą. Gapa sobie podróżuje a fundusz alimentacyjny wypłaca kasę m.in. z Twoich podatków, których płacisz dwa razy za dużo. Sam o tym wspomniałeś. :))) Ja od lat nie mieszkam i nie płace podatków w Polsce. Mam działalność w uczciwym kraju, płace podatki :)
@jerzy_poniedzialek:
Jest masa sposób alimenciarzy na unikanie komornika o których nie chcę pisać bo nasi milusińscy czytają ten tag
Jedno co jest pewne w 100%.
Gapa jak dotąd nigdzie nie zarejestrował Dżunku odmawiając jej polskiego obywatelstwa. Nie jest też oficjalnie jej ojcem. Ogólnie szkoda jej. Dziecko prawie cztery lata robi w pieluchy z pruchnicą Gapa nic nie robi poza bacznym oberwaniem pruchnicy.
Taki to ojcec narcyz pierdoła. Dobre dla pierwszego dziecka,