Wpis z mikrobloga

Kilka osób się mnie pytało "Dlaczego tak szkalujesz Krzysztofa Bosaka".

Dlatego:

- Uważa że jestem zboczeńcem.

- Uważa że homoseksualizm jest czymś złym moralnie i społecznie.

- Uważa że jestem nienormalny.

- Uważa że stan w którym społeczeństwo się mnie brzydzi jest normalny.

- Uważa że homoseksualizm jest wadą wrodzoną lub rozwojową i powinienem szukać pomocy u psychologa.

- Uważa że demoralizuję dzieci i młodzież.

- Uważa że mój związek z chłopakiem jest destrukcyjny.

- Uważa że mój związek prowadzi do deprawacji społecznej.

- Uważa że nie powinienem mieć możliwości wypowiadania się w przestrzeni publicznej na temat mojej orientacji seksualnej.

- Uważa że jestem zarazą.

- Rozpowszechnia nieprawdziwe informacje na temat mojej orientacji seksualnej (np. sugerując powiązania z pedofilią lub chorobami przenoszonymi drogą płciową).

- Neguje naukę.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt #konfederacja #4konserwy #polityka
prawarekasorosa - Kilka osób się mnie pytało "Dlaczego tak szkalujesz Krzysztofa Bosa...

źródło: comment_15888512710x8YA6JCeqm1Lxvu1Qo2Eq.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pierwszy lepszy cytat z wikipedii,


@bigzakole3: Twój cytat nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem. Polecam czytać ze zrozumieniem. Polecam inne pierwsze lepsze cytaty z Wikipedii, które są na temat:

Podczas gdy niektórzy ludzie uważają, że aktywność homoseksualna jest nienaturalna[12], badania naukowe wykazały, że homoseksualność jest normalną i naturalną wariacją w ludzkiej seksualności i nie jest sam w sobie źródłem negatywnych skutków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co za bezsensowne dyskusje. Łupież jest chorobą, a odczuwanie pożądania, kochanie, chęć kopulowania i posiadania potomstwa z osobą tej samej płci nie jest?

O ile jakiś gejowski seks, mający służyć tylko przyjemności, można uznać tylko za zboczenie, to już ukierunkowanie swoich uczuć w stronę osobnika tej samej płci, trzeba uznać za chorobę. To, że lewackie WHO powie ci, że jest fajnie, nie oznacza że jest fajnie.
Weź się zastanów przez minutę i
  • Odpowiedz
@1qazxc1: Która para homo myśli ze będzie miało potomstwo nie uprawiając seksu z płcią przeciwna? I jak kochasz drzewo to co nam do tego?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa:

Nieironicznie brakuje u nas w polityce ateistycznej i homo-akceptacyjnej partii narodowej/patriotycznej.

Po pierwsze popieranie naplywowej religii podporzadkowanej interesom obcego panstwa, ktora w dodatku historycznie wielokrotnie dzialala na niekorzysc panstwa polskiego, to nie jest dzialanie w interesie narodu i panstwa.

Po drugie geje nie sa "opcja" antynarodowa, czy antypatriotyczna. W historii bylo bardzo wielu gejow-patriotow walczacych za swoje ojczyzny, to dopiero wspomniana naplywowa religia ustawila barykade i sila rzeczy wypchnela
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prawa_reka_sorosa: Jesus jaki ciężki kretynizm się wylał w komentarzach tutaj. Przecież gdyby tylko wprowadzili testy na IQ przed głosowaniem i wycięli 30% społeczeństwa z najniższym wynikami to na główną z płomieniem by wleciał wykop, że bezpodstawnie zabierają obywatelom prawa wyborcze
  • Odpowiedz
@Bomfastic: Spora część to zwykle trolle, ale są też tacy którzy podzielają poglądy Bosaka. Szkoda tylko że nie potrafią ich w żaden sposób uzasadnić.

Jeżeli ktoś merytorycznie uzasadni dlaczego homoseksualizm jest niemoralny albo w jaki sposób mój związek prowadzi do degradacji społecznej, to obiecuję że zagłosuję na Bosaka.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa:

Tu angielskie wiki:
Paraphilia (previously known as sexual perversion and sexual deviation) is the experience of intense sexual arousal to atypical objects, situations, fantasies, behaviors, or individuals.[1][2]

Homoseksualizm to parafilia, ale to nie sprawia, że jest to coś złego. Właściwie to na dobrą sprawę wszystko można uznać za parafilie, pomijając klasyczny seks.
  • Odpowiedz
- jeżeli uznać za zboczenie zaspokajanie popędu seksualnego w sposób odbiegający od normy gdzie ewolucyjnie norma to kopulacja osobników przeciwnej płci w celu posiadania potomstwa to tak,


@Sadanon: O ile uznamy, ale nie uznajemy. Pierwszy punkt wiec odpada.

- nienormalność tu można uznać za zboczenie, patrz pierwszy
  • Odpowiedz
Tu angielskie wiki: Paraphilia (previously known as sexual perversion and sexual deviation) is the experience of intense sexual arousal to atypical objects, situations, fantasies, behaviors, or individuals.[1][2] Homoseksualizm to parafilia


@Point6: Tu angielskie wiki: Homosexuality is romantic attraction, sexual attraction, or sexual behavior between members of the same sex or gender. As a sexual orientation, homosexuality is "an enduring pattern of emotional, romantic, and/or sexual attractions" to people of the
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa
@artpop:

No tak, zapomniałem. Zmienili definicje, aby usunąć z tego kryterium homoseksualizm, równocześnie zostawiając inne fetysze, które nie są szkodliwe dla jednostki. Jak dla mnie, to powinni re definiować, lub stworzyć nowe kryteria. Bo w takiej formie to może często prowadzić do błędnej interpretacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rga79: Drzewo miało pokazać absurd którym jest związek z osobnikiem tej samej płci, stawiam go tutaj na równi ze związkiem z drzewem.
Często słyszę, czytam, w innych krajach jest to normą, o adopcji dzieci przez pary homo. Znaczy, że chcą posiadać dzieci, wychowywać je, tworzyć rodzinę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prawa_reka_sorosa: Co tu uzasadniać? Osobnik, dajmy na to samiec, obdarza uczuciami, czuje popęd, do innego samca. Popęd i uczucia, które powstały po to aby prokreować, i mają działać na organizm aby osobnik ten rozmnożył się z innym osobnikiem. Nie widzisz tu problemu?

Drzewo to tylko głupi przykład, abyś odrzucił przekonania i spojrzał na sprawę na trzeźwo, aby przysłowiowego geja zastąpiło ci coś co będzie dla ciebie neutralne.

Nie mieści mi
  • Odpowiedz