Wpis z mikrobloga

Kilka osób się mnie pytało "Dlaczego tak szkalujesz Krzysztofa Bosaka".

Dlatego:

- Uważa że jestem zboczeńcem.

- Uważa że homoseksualizm jest czymś złym moralnie i społecznie.

- Uważa że jestem nienormalny.

- Uważa że stan w którym społeczeństwo się mnie brzydzi jest normalny.

- Uważa że homoseksualizm jest wadą wrodzoną lub rozwojową i powinienem szukać pomocy u psychologa.

- Uważa że demoralizuję dzieci i młodzież.

- Uważa że mój związek z chłopakiem jest destrukcyjny.

- Uważa że mój związek prowadzi do deprawacji społecznej.

- Uważa że nie powinienem mieć możliwości wypowiadania się w przestrzeni publicznej na temat mojej orientacji seksualnej.

- Uważa że jestem zarazą.

- Rozpowszechnia nieprawdziwe informacje na temat mojej orientacji seksualnej (np. sugerując powiązania z pedofilią lub chorobami przenoszonymi drogą płciową).

- Neguje naukę.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt #konfederacja #4konserwy #polityka
prawarekasorosa - Kilka osób się mnie pytało "Dlaczego tak szkalujesz Krzysztofa Bosa...

źródło: comment_15888512710x8YA6JCeqm1Lxvu1Qo2Eq.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1qazxc1:

Nie mieści mi się w głowie aby w pełni szczerze ktoś mógł stwierdzić że zdrową jest sytuacja, w której samiec pragnie samca. To są źle, błędnie skierowane popędy, uczucia, pragnienia. Coś działa źle w jego organizmie. Dlaczego tak bronicie przed stwierdzeniem, że homoseksualizm może być chorobą? Jest coś złego, co skreśla człowieka, w byciu zwyczajnie chorym?


Aby uznać coś za chorobe, to musi szkodzić jednostce. Jeśli nie szkodzi, to
  • Odpowiedz
@trevoz:

3. Nienormalny, czyli odbiegający od normy. Jeśli będziesz miał w akwarium 100 rybek i 97 z nich będzie pływało normalnie, a pozostałe 3 "do góry nogami" to które uznasz za normalne, a które za nienormalne?


Duże IQ też odbiega od normy. Więc powiedzmy, że tu się z tobą
  • Odpowiedz
- Uważa że homoseksualizm jest wadą wrodzoną lub rozwojową i powinienem szukać pomocy u psychologa.

5. Również uważam to za wadę i gdybym był gejem to zdecydowanie dążyłbym do tego, żeby zostać hetero, a jakbym wiedział że tak się nie da to bym został celibatariuszem.


@trevoz: ło #!$%@?, aż nie wierzę w to co czytam XD idę się przejść, ja #!$%@?
  • Odpowiedz
Nikt ci nie karze ruchać gejów. Wystarczy jeśli nie będziesz ich stygmatyzować.


@Point6: Ja ich nie stygmatyzuję. Nawet jak widzę jakichś przytulających się gejów to nie myślę o nich nic złego.
Dopiero jak machają tęczowymi flagami lub mówią, że homoseksualizm jest normalny to wtedy zaczynam się nieco denerwować

W jaki sposób i czym jest
  • Odpowiedz
@trevoz:

Dopiero jak machają tęczowymi flagami lub mówią, że homoseksualizm jest normalny to wtedy zaczynam się nieco denerwować

Marsze równości, mówienie, że czyny homoseksualne, biseksualne lub zmiana płci jest czymś normalnym.


Być może powinni używać innego stwierdzenia, ale to nie oznacza, że jest to coś złego. Nie usprawiedliwa również, pisania, że oni deprawują społeczeństwo, co de facto
  • Odpowiedz
To nie jest kwestia zgodzenia się z tym. Bo ty nie jesteś gejem. Gej-TY, to byłaby inna osoba, która wyznaje inne wartości.


@Point6: Ja na pierwszym miejscu jestem chrześcijaninem, bycie hetero/homo/bi to kwestia drugorzędna. Dlatego nie sądzę, że miałbym inne poglądy gdybym był gejem. A co jeśli jestem gejem? :p

W sensie? W jaki sposób wiedza o gejach
  • Odpowiedz
@trevoz:

@Point6: Ja na pierwszym miejscu jestem chrześcijaninem, bycie hetero/homo/bi to kwestia drugorzędna. Dlatego nie sądzę, że miałbym inne poglądy gdybym był gejem. A co jeśli jestem gejem? :p


Nie potrzebnie zgeneralizowałem. Jestestwo jest zbyt skomplikowane, aby zmieścić to w kilku zdaniach. Powiedzmy, że jesteś tym, kim jesteś, a jeśli by zamienić cię w geja, to stałbyś się kimś innym. Ty byś umarł, ale powstałby nowy człowiek
  • Odpowiedz
To jest dowód anegdotyczny. Musisz mieć na to badania, inaczej idzie to do śmietnika.


@Point6: Jeśli istnieje choć jeden taki przypadek to jak dla mnie jest to wystarczający dowód na to, że nie powinno się promować ideologii LGBT u dzieci i młodzieży.

Twoim zdaniem. A to zdanie opierasz na?


Chociażby to, że osoby z większą liczbą partnerów seksualnych częściej zdradzają - https://cps.edu.pl/pub/cms/files/131/2016_polacy_zdradzaja_edycja_4_raport.pdf
  • Odpowiedz
@trevoz:

Jeśli istnieje choć jeden taki przypadek to jak dla mnie jest to wystarczający dowód na to, że nie powinno się promować ideologii LGBT u dzieci i młodzieży.


Chcesz karać całą grupe, na podstawie występku jednej osoby? Chłopie, a co z konwencją genewską?
  • Odpowiedz
Chcesz karać całą grupe, na podstawie występku jednej osoby? Chłopie, a co z konwencją genewską? :P


@Point6: Nie mówię o karaniu, mówię tylko że dobrze by było gdyby nie promowało się LGBT.
Przykładowo w UK 4x więcej kobiet ma za sobą stosunek seksualny z inną kobietą niż 20 lat temu. Dlatego ciągle piszę o tej deprawacji.

Nie chce mi się dalej toczyć tej dyskusji. Jeśli jesteś gejem albo popierasz LGBT to spoko, ja Cię pewnie nie przekonam ani
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: przeczytałem sobie Twój wpis i komentarze. do samego końca miałem nadzieję, że może znajdzie się choć jeden homofobiczny palant, który postanowi zmierzyć się z obroną wyznawanych przez Bosaka 'poglądów'. Oczywiście nie doczekałem się XD

Najbardziej chyba rozwalił mnie niepełnosprytny @bigzakole3 , który najpierw sam powołuje się na badania naukowe, a potem każe Tobie udowodnić, że jest w błędzie XD poczytaj o czymś takim jak ciężar dowodu, nieuku
  • Odpowiedz
Przykładowo w UK 4x więcej kobiet ma za sobą stosunek seksualny z inną kobietą niż 20 lat temu


@trevoz: I co w tym złego? Czy jako społeczeństwo nie powinniśmy dawać sobie przyzwolenie do eksperymentowania i poznawania siebie poprzez nie?
  • Odpowiedz