Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@1337KiNG w jakim sądzie? Przecież do bezmaseczkowych wywrotowców anarchistów wrogów ojczyzny policja od razu strzela bez ostrzeżenia, potwierdzone info - jak 95% syfu na tagu koronawirus na portalu że śmiesznymi obrazkami dla nastolatków.
@grz_strupek: Poczytaj sobie co ten zjeb minister zdrowia pisze: "Rozporządzenie mówi wyraźnie o obowiązku zakrywania nosa i ust. Jeśli mamy maseczkę zsuniętą na brodę i mamy odsłonięte nos i usta, to łamiemy prawo i policjant może dać wtedy mandat" - wypowiedź z wczoraj. Zaraz te psiarskie mendy będą polować czy ci przypadkiem nos nie wystaje.
@martin-szmit: jak rozumiem to jakiś sprytny azjata wymyślił maseczki i sobie pięknie zarabia na tym od lat wmawiając innym Azjatom, że maseczki ograniczają przenoszenie wirusów i zarazków przez osobę chorą na inne osoby w społeczeństwie? Wszystko to spisek i niepotrzebny śmieć w miejscach publicznych stosowany przez wiele państw teraz na świecie w związku z koronawirusem? Racja zwykła maska nie chroni Ciebie przed zarazkami, ale chroni zdrowych przed zarażonymi blokując rozsiewanie takiego
@grz_strupek: To zależy tylko od widzimisie pana policjanta, może się do ciebie #!$%@?ć dosłownie o cokolwiek i się potem możesz co najwyżej odwoływać w sądzie, albo może cie olać, bo właśnie jedzie na pączka, sorry ale tak to w Polsce wygląda. Możesz dostać mandat z dupy i potem będziesz udowadniać w sądzie, że nie jesteś koniem.
@grz_strupek: a inni specjaliści uważają, że są jak najbardziej skuteczne (zakładając że ludzie nie będą zachowywali się jak idioci nosząc tą samą maseczkę za długo lub nie zakrywajac nosa jak w tym poście).
Z jednym się z Tobą zgodzę. Nic nie jest czarno-białe. Wszystko ma plusy i minusy, ja uważam, że w tym wypadku plusów jest więcej, a przykładów z życia wziętych nie brakuje, wystarczy spojrzeć na naszych skośnookich kolegów ¯\_(ツ)_/¯
@MirabelleCooper osobiście jestem pandemioscepytkiem, wokół całego cyrku narasta zbyt wiele niejasności, chyba, że ogląda się jedynie TV, to tam nie ma żadnych niejasności. Danych z Chin też nie ma specjalnie co brać po uwagę, jak i właściwie znikąd, jest dużo wątpliwości co do wielu aspektów, ewentualność drukowania wyników, faktyczną śmiertelność itd. Żeby była jasność, nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, twierdzę jedynie, że wiele spraw się nie klei.
@martin-szmit: Rozwalają mnie tacy ludzie jak ty, zobaczyli kilka filmów od znanych foliarzy na youtubie, kilka grafik od ruskich trolli i robią z siebie specjalistów od masek.

Cała Azja od lat chroni się maskami, lekarze chronią się maskami, jest masa badań pokazują że maski ograniczają rozprzestrzenianie wirusa ale przyjdzie taki brainlet jak ty i powie że tylko debile noszą maski. xD

Na facebooku przynajmniej widac zdjęcia takich jak ty, 90% z