Wpis z mikrobloga

#wislakrakow #ekstraklasa Wydaje mi się, ze to jeden z większych problemów jakie trawią Wiśle od odejścia Cupiała, brak samokrytyki i absurdalna narracja władz Klubu.
Jak dobrze pamietam, to Królewski rok temu w wywiadzie mówił o Lidze Mistrzów w 3 lata, w sierpniu byli tak pewni swego, ze prawie spuścili klub ligę niżej już jesienią. Cupiał był jaki był, ale wiedział, ze sukces i pieniądze lubią ciszę. A tutaj jest coraz więcej gadania, coraz mniej roboty. Jeszcze wyrzuciliscie chyba dobrego prezesa i zastąpiliście go naturszczykiem.

Powodzenia XD
miki4ever - #wislakrakow #ekstraklasa Wydaje mi się, ze to jeden z większych problemó...

źródło: comment_1588705089OgYZo5bRdyZT0QczYSKVon.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy klub powinien mieć podobnie zbalansowane terminy.


@wykrywacz_dzbana: Znowu bez sensu. Legia gra w najlepszych terminach, bo to najlepsze dla stacji. Czy TVP, czy Canal plus, nikt nie zgodzi sie na rowny podzial terminow.
  • Odpowiedz
@miki4ever: To prawda że dla nc+ niekoniecznie jest to korzystne. Dlatego ten mechanizm musi być hybrydowy. Co nie zmienia faktu że na mniejszej próbie można wyliczyć zbliżone dane. Ponadto teraz w ten sposób Sandecja byłaby krzywdzona podwójnie (nie ma żadnej rekompensaty). Ale Sandecji już nie ma...

To nie jest tylko problem kiboli. Myślisz że taki Raków boryka się z tym problemem?
Problem jest bardziej złożony. Najłatwiej można to podsumować słowami:
  • Odpowiedz
  • 0
@wykrywacz_dzbana: Dokładnie. I tu wracamy do głównego wątku, czyli wpisów Królewskiego. Dzisiaj znowu atakuje, tym razem Legie za to ze nie może treningów przeprowadzic(co nie jest prawda po godzinie od wpisu), następnie wykłóca się z randomami na Twitterze, co jest absurdalne.

Wiec wracamy do podstawowej dyskusji, czy robimy zamieszanie wokół klubu, żeby zachęcić do kupna akcji, w myśl zasady: ma być głośno, czy budujemy wizerunek tak żeby duże firmy chciały
  • Odpowiedz
@miki4ever: Już mówiłem że jego sama strategia jest skuteczna. Problem w tym że zatraca się w tych twitterowych przepychankach gdzie żaden z nas nie zna kontekstu. Mógłby cytować na co odpowiada.

  • Odpowiedz
@miki4ever: zwracam uwagę że w tle jest kilka dziwnych ruchów wobec Kuby.

Nie bronię Jarka. Sugeruję tylko że robi to celowo. Mówimy o człowieku który w takich kwestiach jest bardziej wyrachowany od Bońka.


A Jadczak to zbyt długa opowieść... (nie wiem w co on teraz gra, ale z koronawirusem mu się sprawdzilo...)
  • Odpowiedz