Wpis z mikrobloga

#wislakrakow #ekstraklasa Wydaje mi się, ze to jeden z większych problemów jakie trawią Wiśle od odejścia Cupiała, brak samokrytyki i absurdalna narracja władz Klubu.
Jak dobrze pamietam, to Królewski rok temu w wywiadzie mówił o Lidze Mistrzów w 3 lata, w sierpniu byli tak pewni swego, ze prawie spuścili klub ligę niżej już jesienią. Cupiał był jaki był, ale wiedział, ze sukces i pieniądze lubią ciszę. A tutaj jest coraz więcej gadania, coraz mniej roboty. Jeszcze wyrzuciliscie chyba dobrego prezesa i zastąpiliście go naturszczykiem.

Powodzenia XD
miki4ever - #wislakrakow #ekstraklasa Wydaje mi się, ze to jeden z większych problemó...

źródło: comment_1588705089OgYZo5bRdyZT0QczYSKVon.jpg

Pobierz
  • 47
@miki4ever: @Aerwin: narracja wobec kibiców jest jaka jest, a uwielbienie kibiców na pstrym koniu jeździ... Zobaczymy czy nie będzie kazusu o którym mówił Leśnodorski w jednym z hej parków - czy im nie #!$%@? w tym zarządzaniu.
@nith: @promateosz: @Aerwin: mi tylko chodzi o trochę pokory. Jeszcze pół roku temu było dramatycznie, teraz jest lepiej, ale IMO takimi tekstami wasz szef tylko sobie szkodzi.

@Maver87: Dokładnie. Generalnie w Wiśle nie jest ani tragicznie ani fantastycznie, ot na ta chwile to zasłużony klub, który walczy o przetrwanie.
@miki4ever: w pewnym aspekcie masz rację. Taka postawa jest lekko irytująca... ale nie zauważasz że to tylko fasada. Ten człowiek działa trochę inaczej gdy opada kurtyna.

Gdy masz przed sobą klub który ma problemy i szybko potrzebuje dużych pieniędzy - jakie masz możliwe strategie biznesowe?
1. Zdobyć duże fundusze od potężnego podmiotu.
2. Zyskać małe finansowanie, ale liczba podmiotów musi być znaczna by zebrać dużą sumę.

Problem w tym że strategia
@wykrywacz_dzbana: Ok. Kupuje takie tłumaczenie. Nadal jednak uważam, ze na dłuższa metę taki model biznesowy nie zadziała i w pewnym momencie to się będzie musiało zmienić. Rynek piłkarski jest dosyc specyficzny, raz jesteś kochany, po miesiącu cię nienawidzą. Taka nadaktywność w mediach i próba skłóceni się ze wszystkimi moze skończyć się tym, ze reklamodawcy nie będą chcieli mieć nic wspólnego z tego typu marka.
@miki4ever: ale rozumiesz, ze on dalej bije piane przez ten przewał z prawami za transmisje? Rozumiem, ze w tej sytuacji nikt nie widzi żadnego problemu


@Aerwin: Ja nie widze. W PL z telewizji są na tyle małe pieniądze, ze kasę powinni dostawać tylko najlepsi. Sorry, nie interesuje mnie liga 18 średniaków, to już przerabialiśmy przez ostatnia dekadę.
@JuliuszKalodont: odpowiedz na moje pytanie które zadałem post wyżej.

Ponadto: oczywiście że nie. Dlaczego zostanie prezesem jakiegokolwiek klubu miałoby sprawić że stanie się on fanatykiem tego klubu i przekrrśli swoją historię? Tym bardziej że nie odszedł w dobrej atmosferze.
@miki4ever: co do praw telewizyjnych apel jest prosty. Chcą sprawiedliwego podziału który uwzględniałby również index klubów które przynoszą oglądalność. W Hiszpanii już to przerabiano i musieli się tak dogadać.

Tym bardziej że czeka nas okres gdzie kibic musi przesiąść się przed telewizor.

Teraz mamy sytuację gdzie kilka klubów z czołową oglądalnością nie jest zainteresownych tym by zrealizować kontrakt wobec canal+ (koszta meczowe przewyższają zysk).