Wpis z mikrobloga

Działka 40 tysięcy, domek 190 tysięcy. Łącznie 230 tysięcy. Najbliższy sąsiad 4 km dalej. 30 km do pracy, to jakieś 20 minut samochodem. Koniec budowy za rok.

A wy co dalej w klatkach za 600 tysięcy, słuchający jak sąsiad bije żonę? W korkach godzinnych, żeby przejechać 7 kilometrów? Nawet mi was nie żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa #poznan #wroclaw #krakow #mieszkanie #nieruchomosci #chwalesie #wygryw
przemianawdzika - Działka 40 tysięcy, domek 190 tysięcy. Łącznie 230 tysięcy. Najbliż...

źródło: comment_1588693962dtIH0laVq2WbFNpqs0Ah6X.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masakrator007: dokładnie to samo miałem napisać... tu nawet nie potrzeba gangusów co chatę ogołocą do zera i nie zostawią żadnych śladów, wystarczy #!$%@? okoliczny menel jakich pełno na wsi, co zniszczy życie opowi... mam nadzieje, że to zarzutka. Wole moje 30m w mieście niż mieszkać na takim #!$%@?.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: powodzenia, na początku budowy zakładaliśmy że się wyrobimy w 250 tys, po wydanych 450 tys przestałam liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma szans, żeby się wyrobić w kosztorysie, materiały z miesiąca na miesiąc drożeją, tak samo robocizna. Każde opóźnienie budowy o 2 miesiące to kolejne tysiące do rachunku.
Każdy mówił, że trzeba liczyć drugie tyle co się zakłada na początku, nie wierzyłam. Sam zobaczysz.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: a gdzie to o domu modułowym, pajacu, napisałeś w poście?
Komentarze sobie możesz wsadzić wiesz gdzie, poza tym .. 50m2 xddd nawet mi cię nie żal, a się z ludzi w bloku nabijasz jak sam będziesz w klicie mieszkać.
Za rok napisz ile wydałeś, bo w umowie masz postawienie takiego domku, dolicz sobie wykończeniówkę, meble i ogród z porządnym ogrodzeniem.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: no jak lubisz niepomalowane ściany, brak kontaktów, podłogi, listew, schodów i wielu wielu innych rzeczy to może i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówię, napisz za rok co wyszło z tych założeń.
  • Odpowiedz