Wpis z mikrobloga

Działka 40 tysięcy, domek 190 tysięcy. Łącznie 230 tysięcy. Najbliższy sąsiad 4 km dalej. 30 km do pracy, to jakieś 20 minut samochodem. Koniec budowy za rok.

A wy co dalej w klatkach za 600 tysięcy, słuchający jak sąsiad bije żonę? W korkach godzinnych, żeby przejechać 7 kilometrów? Nawet mi was nie żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa #poznan #wroclaw #krakow #mieszkanie #nieruchomosci #chwalesie #wygryw
przemianawdzika - Działka 40 tysięcy, domek 190 tysięcy. Łącznie 230 tysięcy. Najbliż...

źródło: comment_1588693962dtIH0laVq2WbFNpqs0Ah6X.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
@przemianawdzika ok widać że troll, nie odpowiedziałeś na żadne wyżej podane argumenty i mi tutaj insynuujesz że się kończą argumenty.

Chcesz abym podawał nowe argumenty to wpierw się wybron z wcześniejszych bo sens rozmowy w innym przypadku jest równy zeru xD
To na tobie teraz polega obrona, ja nie będę cię atakował kolejnymi argumentami.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: Ta 20 minut to do granicy miasta, a potem jeszcze dorzuć do tego kolejne 1.5h w koreczku :) A jak zachce Ci się piwka w sobotę wieczorem, a akurat nie będziesz miał to auto będziesz musiał odpalać żeby do jakiegokolwiek sklepu dojechać.
Nawet mi cię (specjalnie z małej) nie żal...
  • Odpowiedz
@przemianawdzika

ak wybudujesz taki dom za 190tys to Ci zapłacę żebyś mi zdradził sekret xD

Ale ten dom ma ze 40 m2 i jest zrobiony z gotowych elementów więc właściwie to czemu miałoby nie starczyć?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przemianawdzika: jakie historyjki? Nie każdy lubi robić z wypadu do kina/teatru/knajpy/na kawę wyprawy, bo tak często się kończy mieszkanie na przysłowiowym "zadupiu"
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: ta jasne, chyba, że dojeżdżasz z pipidówy większej do pipidówy mniejszej, albo sprawdzałeś te czasy w sobotę rano. A jak dzieciarnie będziesz rozwoził po przedszkolach, szkołach i tym podobnych to dopiero #!$%@? dostaniesz. Wolę swoją klitkę w mieście.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: tagi z dupy, domek wyjdzie ci x2 tyle, 30km do pracy w jedną stronę to trzeba mieć nieźle powalone, 20 minut, chyba w linii prostej i lotem a nie drogami z normalnym ruchem.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: jak wybudujesz dom za cenę z kosztorysu to stawiam 30 letnia ruda na otwarcie chaty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Twoja młodzieńcza naiwność jest nawet urocza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz