Wpis z mikrobloga

Działka 40 tysięcy, domek 190 tysięcy. Łącznie 230 tysięcy. Najbliższy sąsiad 4 km dalej. 30 km do pracy, to jakieś 20 minut samochodem. Koniec budowy za rok.

A wy co dalej w klatkach za 600 tysięcy, słuchający jak sąsiad bije żonę? W korkach godzinnych, żeby przejechać 7 kilometrów? Nawet mi was nie żal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa #poznan #wroclaw #krakow #mieszkanie #nieruchomosci #chwalesie #wygryw
przemianawdzika - Działka 40 tysięcy, domek 190 tysięcy. Łącznie 230 tysięcy. Najbliż...

źródło: comment_1588693962dtIH0laVq2WbFNpqs0Ah6X.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
To co dla Ciebie jest zaletą dla innych mogą być wadą. Zero infrastruktury, jedzenia na dowóz, czy brak możliwości kupna browara na kaca. Już nie wspomnę o problemach z dojechaniem do tego miasta gdy sypnie tylko 30 cm śniegu. A jak masz drogę szutrową, to jeszcze przejeżdżanie przez 6 miesięcy w roku przez bagno. No wymarzone miejsce do życia ;)


@Dionizja: chyba na Podlasiu, ja nie wiem jaki jest wasz
  • Odpowiedz
@Bazarnia: mieszkasz w tej samej miejscowości co OP? On pisał o braku nawet sklepu. Nie mówiąc o innej infrastrukturze.

Ale zawsze można się #!$%@?ć w cudzą konwersację z argumentem "hola hola ale u mnie jest inaczej" no jasne, że jest inaczej bo o twojej sytuacji nie rozmawiamy xD
  • Odpowiedz
@Bazarnia: jedyne do czego mogę się odnieść to jego słowa. I to on utrzymuje, że ma tyle km do sklepu.

A z tym śniegiem to faktycznie nie precyzyjnie się wyraziłam "wystarczy zaspa 30 cm na drodze". Jak się mieszka daleko od sąsiadów to przeważnie pług przyjeżdża rzadko, więc mała ilość śniegu może pokrzyżować plany dojazdu do pracy.
  • Odpowiedz