Wpis z mikrobloga

NIE WIERZE, CO SIE ODJANIEPAWLIŁO XD

Moja matka zrobiła mi aferę, bo jak mój przyjaciel był u nas w domu rodzinnym to bez pytania otworzył sobie lodówkę i wziął sok bo chciało mu się pić, w czasie jak ja byłem w pokoju obok xDDDD dla niej to jest przekraczanie granicy i bezczelność, że jak można być u kogoś i grzebać w lodówce, LOL

Serio? Właśnie mega ostro się z nią o to pokłóciłem bo dla mnie to absurd życia, czy znajdzie się chociaż jedna osoba która to rozumie, że dla niej to taki skandal? JA P------E

#gorzkiezale #truestory #j--------e #rodzice #dom #logikarozowychpaskow
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@buty_weza: W życiu ani ja ani moi rodzice nie obrazilibyśmy się, gdyby jakikolwiek gość poczęstował się czymś z lodówki, natomiast ja też nigdy sama bez pytania nie wzięłabym niczego z czyjejś, bo to faktycznie nietaktowne bez pytania.
  • Odpowiedz
@buty_weza: Młody jesteś to wielu rzeczy jeszcze nie rozumiesz. Twoja matka miała się prawo w-----ć, ale mogła ci to po prostu zakomunikować.

Oczywiście znamy twoją wersję wydarzeń, więc obstawiam że ci to zakomunikowała, a ty się zacząłeś nakręcać i wybuchnęła awantura. Zapamiętaj jedną rzecz, pomimo że mieszkasz w tym domu rodzinnym, to jest nadal dom twoich rodziców. O ile ty jako dziecko możesz sobie grzebać za jedzeniem, tak obcemu (dla twoich rodziców) człowiekowi nie wypada, i grzebanie w czyjejś lodówce bez pytania, świadczy o niskim poziomie kultury osobistej.
Facet po prostu naruszył pewną prywatność w domu twoich rodziców.

Mam 30 na karku, kumpli z którymi się znam od 6 roku życia, i nigdy żaden, u nikogo, niczego bez pytania sobie nie wziął - a mamy już swoje domy. Pewnie że jakby któryś mój kumpel sobie lodówkę u mnie otworzył i wziął jedzenie, to nie odezwałbym się nic - ale tego nikt
  • Odpowiedz
@buty_weza: Ja u ziomka kiedyś normalnie sobie kanapki robiłem albo platki sniadaniowe , tak o bo mi sie chcialo.
Szperałem tez w szafkach żeby znaleźć coś słodkiego, coś tam pogdakał ale i tak miałem w------e ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@buty_weza: młody o-----ł akcję, tak się nie robi, tylko pyta po prostu
co nie zmienia faktu, że reakcja donna mama była przesadzona (wg wersji którą przedstawiasz)
  • Odpowiedz
Jak czytam Wasze komentarze to przekonuje sie ze srednia wieku na wykopie to okolo 12 lat, a czesc ludzi to mentalnie siedzi w sredniowieczu, przez rodzicow ktorzy robia Wam sieczke z mozgu. Do mnie jak wpadali goscie jeszcze jak bylem w LO to rodzice zawsze im mowili zeby czuli sie jak u siebie i pokazywali gdzie jest lodowka i gdzie znajda szklanki. Ewentualnie sam im mowilem, a rodzice sie cieszyli ze nasz
  • Odpowiedz
@buty_weza: u mnie jest tak, że jak przychodzi jakiś przyjaciel i ma ochotę coś wziąć z lodówki to sobie bierze i nikt do tego nic nie ma choć ja w drugą stronę tak bym nie zrobił, bo nie umiem xD
Ale mi to pasuje, bo chcę by każdy, który przychodził do mnie, czuł się jak u siebie.
  • Odpowiedz