Wpis z mikrobloga

NIE WIERZE, CO SIE ODJANIEPAWLIŁO XD

Moja matka zrobiła mi aferę, bo jak mój przyjaciel był u nas w domu rodzinnym to bez pytania otworzył sobie lodówkę i wziął sok bo chciało mu się pić, w czasie jak ja byłem w pokoju obok xDDDD dla niej to jest przekraczanie granicy i bezczelność, że jak można być u kogoś i grzebać w lodówce, LOL

Serio? Właśnie mega ostro się z nią o to pokłóciłem bo dla mnie to absurd życia, czy znajdzie się chociaż jedna osoba która to rozumie, że dla niej to taki skandal? JA P------E

#gorzkiezale #truestory #j--------e #rodzice #dom #logikarozowychpaskow
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Racjonalnie-do-przodu: o to to. Z jakiegoś powodu kobiety gdy mają problem z D, ale nie będą mogły się o to pokłócić to zrobią imbę o C i E zamiast.

Nie wszystkie tak mają i czasem faceci też tak robią, ale jednak nosicielami tej z------j cechy są zdecydowanie częściej kobiety.
  • Odpowiedz
@buty_weza: Nie wierzę w te komentarze „ZIOM JA WSZYSTKO ROZUMIEM, ALE LODÓWKA TO CO INNEGO!!!1” XD. Całkowicie normalna sprawa, ale skoro wywołuje takie emocje to może następnym razem niech kolega rano zbudzi wszystkich i poprosi o pozwolenie w drodze głosowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@buty_weza jako rodzic nie wyobrażam sobie zrobić kiedykolwiek jazdy córce o coś takiego XD
Ogólnie drażnią mnie starzy z kijem którzy uwielbiają lokować negatywne emocje w każdej życiowej p------e.

Jak dla mnie to trzeba mieć niezłe kompleksy żeby z otwierania lodówki robić jakąś intymną i wymagającą pozwolenia czynność. Lodówka strażnik godności w każdym domu XD

Inna sprawa że pewnie bym sama przygotowała dla młodych jakieś żarełko i picie albo zawołała córkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@buty_weza: ja bym osobiście nie potrafi wziąć komis czegoś bez pytania z lodówki mimo że co chwila mi mowa że nie mam ich wkurzać tylko brać xD Ale sam nie mam nic przeciwko żeby kolega wziął sobie coś
  • Odpowiedz