Wpis z mikrobloga

Gin dobrey,

mieszkam w Poznaniu od ponad roku i doszły mnie słuchy, że mamy tutaj lokalnego Reddita. Postanowiłem sprawdzić, o co chodzi i poznać Was lepiej.

Pomyślałem, że może zainteresuje Was moja pasja i projekty, które podejmuje w Polsce. Od kilku miesięcy prowadzę profil na Instagramie, który skupia się głównie wokół mojej kolekcji super samochodów: https://www.instagram.com/the.collection/

Aktualnie w moim posiadaniu znajdują się: Aventador, F12, GT3 RS, RR Wraith, BMW M5, Lancia Integrale, McLaren 600LT & 720s, BAC MONO oraz … Fiat 126p.

Na Wykopie zamierzam opisać szerzej (nie)praktyczną stronę posiadania takiej kolekcji
w Polsce oraz luźno porozmawiać z Wami o pasjach i zainteresowaniach.

Na początek — podzielę się z Wami historią jednego z moich nowszych nabytków. To piękny pomarańczowy Maluch. Oczywiście kupując go wiedziałem, że jest to w Polsce samochód kultowy i zna go praktycznie każdy. Miałem trochę szalony plan, na który wpadłem
w momencie, kiedy pierwszy raz zaparkowałem Ferrari F12 obok Malucha. Dlaczego by nie zrobić z niego customowy projekt, który kolorem, stylistyką będzie nawiązywał do F12.

Jednak, gdy Maluch dotarł już do mnie, podzieliłem się swoim pomysłem z osobami, które obserwują mnie na Instagramie i zacząłem otrzymywać ogromną liczbę nostalgicznych wiadomości. O rodzinnych wakacjach z tym samochodem, o pierwszych randkach w maluchu, o odkładaniu pieniędzy na to małe cudo. Oglądając wiadomości i zdjęcia zrozumiałem, jak duży ładunek emocjonalny wzbudza ten samochód na naszych ulicach. Uznałem, że robienie z Malucha custom projektu, to niewłaściwy kierunek i zdecydowałem się pozostawić go oryginalnym stanie, który możecie obejrzeć na zdjęciach. Nie żałuję dzisiaj ani trochę - gdy jeżdżę nim po Poznaniu, zawsze spotykam się z niesamowicie ciepłym przyjęciem i wielkim zainteresowaniem. Prawdziwy pojazd do rozdawania i zbierania uśmiechów. Jest to maluch z wielkim sercem.

I dajcie jakieś plusy, jeśli ciekawią Was inne moje auta i uważacie, że warto postować.

Trzymajcie się ciepło!

https://youtu.be/Mxz84WQcJEk

#thecollection #savethemaluch #motoryzacja #carboners #fiat126p #samochody #carspotting #sopot #poznan
thecollection - Gin dobrey,

mieszkam w Poznaniu od ponad roku i doszły mnie słuchy...
  • 142
@s-k-fantasyfactory: zgodze sie, mamy o wiele wieksze garaze i to z jeszcze lepszymi egzotykami. tylko, ze no. nie chwala sie. Ale z drugiej strony tacy goscie jak thecollection tez sa spoko. mozna te fury czesciej w ruchu zobaczyc
w Polsce? taka kolekcja? poprawcie mnie jesli sie myle ale dlugo ta kolekcja w takiej formie nie pozostanie. nie zycze nikomu niczego zlego ale posiadanie takich egzotykow (jak na polskie warunki) w takim miejscu to strzal w stope...
@Nawighator: Albo baitujesz przedstawiając typową reakcje przygłupawego janusza albo właśnie wyskrobałeś typowe #!$%@? o szopenie bo mamy kilka kolekcji w PL ktore sa w opór grubsze a jezeli chodzi ci o posiadanie/uzytkowanie egzotykow w polsce przez pryzmat zlych warunkow nawierzchni to takie myslenie jest czystym kretynizmem. Dlaczego niby mialo by to byc zle miejsce? Jezeli pisales na powaznie w co watpie uargumentuj bo chcilabym sie posmiac :D
@Nawighator: Masz jakies zaburzone postrzeganie świata skoro uważasz że polska to jakieś ghetto z drogami jak na kamczatkę xD No ale co mam napisać na opinie która jest strasznym pierdem i nijak się ma do tego co jest naprawdę?
@s-k-fantasyfactory: do rosyjskich standardow to nam troche brakuje, to fakt, ale Poznan niby taki bogaty, a drogi do najlepszych nie naleza. mieszkalem w Poznaniu przez 27 lat ale tak jak napisalem wczesniej, od 10 lat nie mieszkam wiec moze faktycznie jest lepiej
Tekst napisany dla promocji kanału, który ma promować te biznesy i Pan Czarnomurzyn nie dodał tu nawet literki.

Nawiasem, Panie OPie. To nie Maluch wzbudza zaintenteresowanie na ulicach Poznania, tylko sam Mokebe. A Mokebe w Maluchu to combo niespotykane nawet w cyrku. Więc nie dziwne, że wszyscy się śmieją. Choć w tym przypadku raczej nie z sympatii, nie z nostalgii za maluszkiem, tylko z tego przedziwnego obrazka przed oczami.
przeciez #!$%@? widac od razu, ze typowi ktos marketingowo zajebiscie dorardzil, zeby kupil sobie kaszla dla zasiegow, bo takie barany jak chociazby vikop lykna to po same bile xD dowodem byla podnieta jak ten typek z angielskiego YT pokazywal swojego malucha w UK. badz z zagranicy, pierdnij dobre slowko o polsce albo czyms polskim i kos fejm xD a wy sie jak zwykle lapiecie jak pelikany na taki oczywisty bejcik. ja jebe
teraz tylko sie zastanawiam. pod co podkladka sa takie profile IG? no bo przeciez klienci jego biznesu, na ktorym robi kase raczej nie spuszczaja sie na widok supersamochodu albo jakiejs laski na zdjeciu z nim...no chyba ze jednak? ()
czyzby to byla jakas promocja pod robienie kasy na leszczykach? tylko co to mialoby byc? czy moze rozglos jest rozglos i pomoze tak czy siak?