Wpis z mikrobloga

Gin dobrey,

mieszkam w Poznaniu od ponad roku i doszły mnie słuchy, że mamy tutaj lokalnego Reddita. Postanowiłem sprawdzić, o co chodzi i poznać Was lepiej.

Pomyślałem, że może zainteresuje Was moja pasja i projekty, które podejmuje w Polsce. Od kilku miesięcy prowadzę profil na Instagramie, który skupia się głównie wokół mojej kolekcji super samochodów: https://www.instagram.com/the.collection/

Aktualnie w moim posiadaniu znajdują się: Aventador, F12, GT3 RS, RR Wraith, BMW M5, Lancia Integrale, McLaren 600LT & 720s, BAC MONO oraz … Fiat 126p.

Na Wykopie zamierzam opisać szerzej (nie)praktyczną stronę posiadania takiej kolekcji
w Polsce oraz luźno porozmawiać z Wami o pasjach i zainteresowaniach.

Na początek — podzielę się z Wami historią jednego z moich nowszych nabytków. To piękny pomarańczowy Maluch. Oczywiście kupując go wiedziałem, że jest to w Polsce samochód kultowy i zna go praktycznie każdy. Miałem trochę szalony plan, na który wpadłem
w momencie, kiedy pierwszy raz zaparkowałem Ferrari F12 obok Malucha. Dlaczego by nie zrobić z niego customowy projekt, który kolorem, stylistyką będzie nawiązywał do F12.

Jednak, gdy Maluch dotarł już do mnie, podzieliłem się swoim pomysłem z osobami, które obserwują mnie na Instagramie i zacząłem otrzymywać ogromną liczbę nostalgicznych wiadomości. O rodzinnych wakacjach z tym samochodem, o pierwszych randkach w maluchu, o odkładaniu pieniędzy na to małe cudo. Oglądając wiadomości i zdjęcia zrozumiałem, jak duży ładunek emocjonalny wzbudza ten samochód na naszych ulicach. Uznałem, że robienie z Malucha custom projektu, to niewłaściwy kierunek i zdecydowałem się pozostawić go oryginalnym stanie, który możecie obejrzeć na zdjęciach. Nie żałuję dzisiaj ani trochę - gdy jeżdżę nim po Poznaniu, zawsze spotykam się z niesamowicie ciepłym przyjęciem i wielkim zainteresowaniem. Prawdziwy pojazd do rozdawania i zbierania uśmiechów. Jest to maluch z wielkim sercem.

I dajcie jakieś plusy, jeśli ciekawią Was inne moje auta i uważacie, że warto postować.

Trzymajcie się ciepło!

https://youtu.be/Mxz84WQcJEk

#thecollection #savethemaluch #motoryzacja #carboners #fiat126p #samochody #carspotting #sopot #poznan
thecollection - Gin dobrey,

mieszkam w Poznaniu od ponad roku i doszły mnie słuchy...
  • 142
@thecollection: Podsumowujac moje wczesniejsze wypociny i zapytania 1) KTO ZA TO WSZYSTKO PLACI? 2) CO ROBISZ W POZNANIU Z CALA RODZINA? 3) CO BEDZIESZ ROBIL JAK NIE BEDZIE INSTAGRAMA? 4) KIEDY JAKIES POSTEPY W JEZYKU PL? 5) KTO ZA CIEBIE TO PISZE I BEDZIE ODPOWIADAL NA POSTY? No i FINALNIE Kto za tym wszystkim stoi? Kto Cie promuje? I jaki jest tego cel? Kolekcjoner samochodow, ktore kupil w 1 roku kalendarzowym?
Był taki film w 1983 roku. Zakład o dolara. Mniej więcej tak ocenia Twojaj karierę. Cały dzień na instagramie gdzie jeździsz losowo wybranymi autami, które myjesz i filmujesz w totalnie bezsensownym celu. Twoja pasja trwa rok i w tym czasie kupiłeś cała kolekcje w tym 2 auta od Banasia. A ja jestem ciekaw w czym jesteś dobry? Kiedyś ludzie bogaci to byli ludzie mądrzy a Ty się zachowujesz jakbyś miał z kimś
@thecollection: Generalnie to odradzam siedzieć tu dłużej. Zresztą po komentarzach widać co Cię tu spotka dalej. Jest tu masa idiotów, frustratów i głupich dzieciaków. Generalnie wykop to wylęgarnia przygłupów-pseudointelektualistów, którzy udają, że są ciekawi a tak na prawdę to biedaki bez pieniędzy i pasji. Spotka Cię tu tylko hejt i nienawiść
thecollection tldr

czarnoskóry gość zajmujący się prywatnymi odrzutowcami wymyślił jak zrobić z siebie influencera który zrobi wow w kraju w którym ludzie sikają na widok najzwyklejszej 911-tki

Przeprowadza się do Poznania i tutaj zaczyna kombinować z eventem po czym motoryzacyjne sociale podpłapują content i każdy huczy ło ło thecollection najwieksza kolekcja supersamochódw łooo zobaczcie itp srety #!$%@? wymuszanie hajpu i nakręcanie ludzi niczym na niezwykłości

tytułowa kolekcja i typ pojawił się na
@FloweryTaste: I większość tych biedaków i frustratów jest dwujęzyczna. Pasje możesz mieć każda mając kasę np w rok możesz być kolekcjonerem butów z butelek w Afryce i wynająć jakiegoś rdzennego mieszkańca do promocji własnej osoby bo w ich języku nie potrafisz nawet się przywitać