Wpis z mikrobloga

Gin dobrey,

mieszkam w Poznaniu od ponad roku i doszły mnie słuchy, że mamy tutaj lokalnego Reddita. Postanowiłem sprawdzić, o co chodzi i poznać Was lepiej.

Pomyślałem, że może zainteresuje Was moja pasja i projekty, które podejmuje w Polsce. Od kilku miesięcy prowadzę profil na Instagramie, który skupia się głównie wokół mojej kolekcji super samochodów: https://www.instagram.com/the.collection/

Aktualnie w moim posiadaniu znajdują się: Aventador, F12, GT3 RS, RR Wraith, BMW M5, Lancia Integrale, McLaren 600LT & 720s, BAC MONO oraz … Fiat 126p.

Na Wykopie zamierzam opisać szerzej (nie)praktyczną stronę posiadania takiej kolekcji
w Polsce oraz luźno porozmawiać z Wami o pasjach i zainteresowaniach.

Na początek — podzielę się z Wami historią jednego z moich nowszych nabytków. To piękny pomarańczowy Maluch. Oczywiście kupując go wiedziałem, że jest to w Polsce samochód kultowy i zna go praktycznie każdy. Miałem trochę szalony plan, na który wpadłem
w momencie, kiedy pierwszy raz zaparkowałem Ferrari F12 obok Malucha. Dlaczego by nie zrobić z niego customowy projekt, który kolorem, stylistyką będzie nawiązywał do F12.

Jednak, gdy Maluch dotarł już do mnie, podzieliłem się swoim pomysłem z osobami, które obserwują mnie na Instagramie i zacząłem otrzymywać ogromną liczbę nostalgicznych wiadomości. O rodzinnych wakacjach z tym samochodem, o pierwszych randkach w maluchu, o odkładaniu pieniędzy na to małe cudo. Oglądając wiadomości i zdjęcia zrozumiałem, jak duży ładunek emocjonalny wzbudza ten samochód na naszych ulicach. Uznałem, że robienie z Malucha custom projektu, to niewłaściwy kierunek i zdecydowałem się pozostawić go oryginalnym stanie, który możecie obejrzeć na zdjęciach. Nie żałuję dzisiaj ani trochę - gdy jeżdżę nim po Poznaniu, zawsze spotykam się z niesamowicie ciepłym przyjęciem i wielkim zainteresowaniem. Prawdziwy pojazd do rozdawania i zbierania uśmiechów. Jest to maluch z wielkim sercem.

I dajcie jakieś plusy, jeśli ciekawią Was inne moje auta i uważacie, że warto postować.

Trzymajcie się ciepło!

https://youtu.be/Mxz84WQcJEk

#thecollection #savethemaluch #motoryzacja #carboners #fiat126p #samochody #carspotting #sopot #poznan
thecollection - Gin dobrey,

mieszkam w Poznaniu od ponad roku i doszły mnie słuchy...
  • 142
@thecollection WIELKIE WOW. Nie spodziewałem się zupełnie, że mógłbym Cię spotkać na wykopie. Widziałem ostatnio, że kupiłeś M5 od Banasia. Uwielbiam BACa, więc stąd pytanie - czy jest możliwość go kiedyś zobaczyć na żywo? Jeśli tak, to gdzie?
Jeszcze jedno - dlaczego Poznań, A nie np Kraków?
Ostatnie - czym się zajmujesz na co dzień? I nie żeby wyszło że jestem zawistny czy coś, tylko po prostu ciekawy. Mam naście lat I
@Szejker-Szejker:

Mam naście lat I nie wiem co chce w życiu robić stąd pytanie.


Odpowiedź jest prosta, ucz się tego i poszerzaj wiedzę w tym aspekcie który Cie interesuje. Jeśli będziesz kozakiem w swojej dziedzinie która zarazem będzie Twoją pasją to zawsze jest duże prawdopodobieństwo że będziesz mógł na swojej wiedzy zarabiać. Zawsze najlepsze są proste rozwiązania.
@Szejker-Szejker:

hobby to samochody i komputery no i powiedzmy że języki różne których mam zamiar się uczyć, bo znam podstawowe zwroty


Jak masz łatwość do nauki języków obcych to wykorzystaj to. Znając biegle dwa języki obce plus swój ojczysty masz możliwości pracy na całym świecie. Taka osoba zawsze znajdzie pracę jak nie w PL to w kraju którego język zna. Opcji pracy są myślę dziesiątki te mi przychodzą na biegu: Tłumaczenia
@thecollection How have you become so rich? Traffic in illegal drugs, won in a british lottery or something else? Otherwise there is no chance to enter the aviation infrastructure. You’re from Ghana. Obviously, you don’t have to answer. Just keep that in mind.