Wpis z mikrobloga

Klocuch. Szkalujesz, plusujesz
- totalny bezbek
- głos jak debil
- mało ambitny kontent
- udaje dzieciaka a jest starym koniem
- nie idzie do przodu, cały czas to samo

Ktoś kiedyś powiedział, że to co robi jest fajne i reszta powtarza za nim jak papugi xD a jak skrytykujesz to po prostu jesteś idiotą. Pamiętacie tę bajke "Nowe szaty cesarza"? Wszyscy się zachwycali szatami, a cesarz był nagi. To trochę jak z klocuchem

#oswiadczenie #truestory #klocuch #polskiyoutube #bekazpodludzi #hot16challenge2
arahooo - Klocuch. Szkalujesz, plusujesz
- totalny bezbek
- głos jak debil
- mało ...

źródło: comment_1588531099gznFP0h6mqIcaQA16RCXpo.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
to oczywista sprawa, to jest poziom Kruszcwela i innych debili co zrakowali youtube. Na szczescie są wartosciowe materiały i w Polskim youtube. Przykre że jakiś Klupoch jest bardziej rozpoznawalny niż gość z Bezplanu czy jego brat.


@Wilkudemoner: xDDDD

A nie pomyslales ze w internecie wiecej ludzi ogląda gierki niż kolesia jeżdzącego po ugandzie?

Typowe płakanko, że coś jest bardziej popularne niż inne coś z twojego zakresu zainteresowań.

to oczywista sprawa, to
  • Odpowiedz
@Python: jasne, większość głosuje też za lewicowymi poglądami, większość osób nie wie także ile podatków płaci. No ale ja mam #!$%@? w większość bo większość jest głupia ¯\_(ツ)_/¯ Stwierdzam fakt, że w dobie tak wspaniałej technologii intelektualne gówno jest trendy a coś wartościowego tylko dla elit. Ale może to dobrze? gdyby wszyscy byli elitami to tak naprawde nikt by nie był
  • Odpowiedz
@Kot-Pin: ah no tak tutaj sie poemy pisze dla klocucha XDDD przecież tu nie ma co wyjaśniać on robi gówno kontent i nawet z tym nie handlujcie
@andrewasos: dlaczego? bo tobie tak nie pasuje? jeden i drugi to twórca kontentu na youtube ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: Brawo za wprowadzenie wątku politycznego. Ale klocuch to stanowczo nie jest żadna większość. To ogromna nisza, przez 99% nie zrozumiana bo jest oparta o bardzo hermetyczny model odniesień do wielu lat twórczości. Próg wejścia dla przeciętnego internauty jest zbyt wysoki (i nie chodzi o intelektualną wartość a po prostu czas jaki trzeba poświećic zeby kolejne filmy i odniesienia bawiły).

I jego fani nie biegają po internecie krzycząc ze wszystko inne
  • Odpowiedz
@dullboy: wystarczy że dostrzegam debilizm kontentu i bezbek Klocucha, pare leveli wyżej tak czy siak
@Python: piszesz jakby to był jakiś finezyjny poeta, a to gość który ma filmiki o niczym jak 80% topki z youtube, i nie trzeba żadnej tajemnej wiedzy by znaleźć te banalne odniesienia lol XD
w swoim czasie pamiętam beke z Testo i jego elitarności jeszcze na insomni, tutaj to jest BÓG XD nie dziwne że
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: Albo na siłe trolujesz (co Ci średno wychodzi) albo brakuje Ci umiejetności odróznienia motywów róznych twórców w ich kontencie. Nie chce mi sie pisać tego samego wiec skopuje z innego mojego komentarza:

w skrócie polega na tym, że typ tworzy recenzje w oparciu o nostalgię i perspektywe dzieciaka z lat 90 - wczesne 2000. Całe jego "szoł" rozbija się o obecny w tamtych czasach brak profesjonalizmu, celowy brak odpowiedniego obrabiania
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: Ale rozmawiamy o powstającym na bieżąco, świeżym contencie który potrafi być komentarzem do obecnych wydarzeń. Czytanie ze zrozumieniem, pls. Bo jak narazie po ilości "xD" mogę jedynie dochodzić do przykrego wniosku że o klocucha jesteś zazdrosny jak o rówieśnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Python: jakie czytanie ze zrozumieniem #!$%@? jakies kocoboły o tym że gość odnosi się do kontentu youtube z lat 90 kiedy youtube jest od 2007 to raz, dwa odniesienia do samolotu były tak subtelne jak samiec słonia #!$%@?, #!$%@? domki w wiosce Afrykańskiej,
Brak profesjonalizmu najlepiej przykryć udawaniem braku profesjonalizmu. To się nazywa lizanie jajek. Kruszwil tez zbił hajs, ekipa też, prosty banalny, nie wymagający researchu kontent to jest to. Taniec
  • Odpowiedz
jakie czytanie ze zrozumieniem #!$%@? jakies kocoboły o tym że gość odnosi się do kontentu youtube z lat 90 kiedy youtube jest od 2007


@Wilkudemoner: o #!$%@? xD nawet czytać nie umiesz
  • Odpowiedz
i perspektywe dzieciaka z lat 90 - wczesne 2000


@Wilkudemoner: Chodzi o perspektywe kogoś kto miał w tych latach 10-12 lat, ogrywał gierki i oglądał filmiki na wczesnej neostradzie. Nie ważne czy na GOL, Youtube czy Gaminatorze. Nie o wiek youtube.
  • Odpowiedz
@Python: @dullboy: takich rzeczy nie bylo, lata 90 i wczesne 2000 to prym wiodły cda i inne czasopisma, gameplaye były owszem - na hyper i innych podobnych rzeczach, nikt się nie bawil w recki video bo nie było na to neta - streaming to jest właśnie czas szerokopasmowego neta.
Ale wy i inni tego nie wiecie bo mieliście wtedy max kilka lat.
  • Odpowiedz
dzieciaka z lat 90


@Wilkudemoner: czyli urodzonego w latach 90 (końcówce), ja #!$%@?. W tamtych latach czyli jak ten dzieciak (klocuch) miał te 12 lat w roku 2010 jak już yt był, kapujesz?
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: Nadal sie nie rozumiemy i przechodzimy do inwektyw ( ͡° ͜ʖ ͡°) no w 2000 miałem dopiero 10 lat więc nie pamiętam tego tak dobrze, ale dobrze mieć kogoś kto tak dobrze to pamięta. Szkoda ze nadal nie umie czytać i upiera się przy swoim.

Więc rozpisze to tak, żeby człowiek inteligentny, nie lewak, głosujący nie jak 90% społeczeństwa - tylko tak w pełni świadomie -
  • Odpowiedz