Wpis z mikrobloga

Klocuch. Szkalujesz, plusujesz
- totalny bezbek
- głos jak debil
- mało ambitny kontent
- udaje dzieciaka a jest starym koniem
- nie idzie do przodu, cały czas to samo

Ktoś kiedyś powiedział, że to co robi jest fajne i reszta powtarza za nim jak papugi xD a jak skrytykujesz to po prostu jesteś idiotą. Pamiętacie tę bajke "Nowe szaty cesarza"? Wszyscy się zachwycali szatami, a cesarz był nagi. To trochę jak z klocuchem

#oswiadczenie #truestory #klocuch #polskiyoutube #bekazpodludzi #hot16challenge2
Pobierz arahooo - Klocuch. Szkalujesz, plusujesz
- totalny bezbek
- głos jak debil
- mało ...
źródło: comment_1588531099gznFP0h6mqIcaQA16RCXpo.jpg
  • 96
@arahooo: Troszkę racji masz

O ile klocucha uwielbiam, to wydaje mi się że jego najlepszą fazą był czas kiedy wszystko było pół żartem - pół serio. 2013-2015 rok, potem dużo materiałów było na siłę, no i te rapy przyniosły mu zbyt dużą popularność, przez co stracił tą swoją otoczkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Python: szanuję mocno że chciało Ci się rozpisywać i tłumaczyć takim dzbanom o co w tym chodzi.
Przychodzi taki wykopek, włączy 10 sekund i idzie na mirko płakać że wykopki się cieszą bo piskliwy głos słyszą xD
@Dominiko_: Polskie "na czasie" to oddzielna kwestia. To co jest popularne i robi wyświetlenia, to jest w "na czasie". A że ludzie lubią oglądać gówno-content, to i twórcy taki content robią. To samo np. z braćmi Paul, gdzie swego czasu podbijali "na czasie" np. w USA.
@arahooo: Nie wiem kto to jest, co jakiś czas pojawiają sie wpisy przegrywow z wykopu o nim, ale nigdy go nie widziałem, czy jest jakiś obowiązek znajomosci wszystkich youtuberow? Co powoduje ze tak przezywasz takie osoby? Zastępują Ci rodziców czy jak