Wpis z mikrobloga

@zmyslaw: ten kolo akurat ma swietne genetyczne predyspozycje, mega niski bf, wszystko idzie w bebzon, na boczkach praktycznie nie ma tluszczu, plus widac ze wczesniej mogl cos juz cwiczyc. Innymi slowy: calkowite przeciwienstwo OPa

Dodatkowo @saymon, to o czym mowisz potwierdza medycyna, 100% prawda ;))
@zmyslaw: dodatkowo op moze byc nizszy, miec mniejsza mase miesniowa na starcie odchudzania itd. Ja sam jestem w polowie zrzucania nadprogramowych 10kg i mysle ze trzeba sobie po prostu rysowac nieprzekraczalne granice wagi w glowie. Nie trzeba potem myslec o opcji wycinaniu skory, nie wspominajac o ‘pamieci’ komorek tluszczowych.
@dirtydenier: no tak op jest nizszy
i pewnie ma mienijsza mase

tez tak mialem i w sumie myslem ze zbuduje duzo miesni a no xD bylme ulany a myslame ze zaraz sie to skonczy az w koncu zszedlem z waga na ktora myslalem ze bede chuda modliszka a sie okazalo ze w sumie cyferki na wadze male ale nie wygladam zle

wkrecilem sb ze mam wazyc wiecje bo ludzie w moim
@zmyslaw: moja narzeczona jest lekarzem i to aktualne info:

“Jeśli przez większość, życia nasz poziom otłuszczenia był ponad normę i uda nam się w końcu dojść do wymarzonej sylwetki to musimy wiedzieć, że nie pozbyliśmy się części komórek tłuszczowych, a jedynie wpłynęliśmy na ich rozmiar.
Dorosłe osoby, które od dziecka mają skłonność do tycia, szybciej i łatwiej będą nabierać wagi, głównie poprzez „wypełnianie” komórek, które będą wracać do swojego pierwotnej wielkości.
@MrPawlo112: mi najbardziej zależało na zdrowiu i ogarnięciu się fizycznie. Skórę zawsze można zoperować jak stwierdze że mi przeszkadza. Na razie zobaczę jak to będzie wyglądać po roku treningu siłowego
@AmericanDreamX: u mnie przy 86 tak stanęło, ale podbilem kalorie, zacząłem trening siłowy i waga stoi, ale za to sadło spada a mięśni trochę przybywa. Zobaczymy co będzie jak minie okres początkowy, gdzie takie czary są mozliwe