Wpis z mikrobloga

Ja naprawdę starałem się obejrzeć wiadomości #tvpis z powagą, ale zmiękłem xDD Leci materiał o tym, że Kraków będzie w tubę 1,5 miliarda zł przez #koronawirus, myślę sobie "kurde no wysoko postawiona poprzeczka, ciężko będzie temat nakierować na Platformę".

No ale co to dla naszych magików! Wyobraźcie sobie, że "nie brak opinii" xD że te problemy będą przede wszystkim wynikiem wcześniejszych nietrafionych inwestycji, na przykład, cytuję "wydanie LEKKĄ RĘKĄ"... 15 tys. zł na jakiś happening (a oni jeszcze nie posprzątali na koniec, wyobraźcie sobie!). Potem pokazują jakiegoś #!$%@? kozła drewnianego w muzeum jako przykład nietrafionej inwestycji xDD ja #!$%@?ę co ja oglądam, niech mnie ktoś uszczypnie xD

#bekazpisu ##!$%@? trochę #heheszki a trochę #gorzkiezale
  • 22
@diogene: Dokładnie o tym samym pomyślałem. xD Siedzi sobie przed telewizorem taki łowca socjalu z piwerkiem w łapie, w robocie ostatnio był na praktykach w zawodówce i od tamtej pory odpoczywa, bo się chłopaczyna zmęczył, słucha tak sobie tych wiadomości, pada kwota: 1,5 miliarda. Seba myśli: "Heee... no kapuchy ładnie na...ten...no... heee, by było chlania za to, nie Karyna?" "Jaaa, noooo..." Za chwilę leci kolejna kwota: 15 tysięcy. "Uuuu, ty, Karyna,