Wpis z mikrobloga

Ja naprawdę starałem się obejrzeć wiadomości #tvpis z powagą, ale zmiękłem xDD Leci materiał o tym, że Kraków będzie w tubę 1,5 miliarda zł przez #koronawirus, myślę sobie "kurde no wysoko postawiona poprzeczka, ciężko będzie temat nakierować na Platformę".

No ale co to dla naszych magików! Wyobraźcie sobie, że "nie brak opinii" xD że te problemy będą przede wszystkim wynikiem wcześniejszych nietrafionych inwestycji, na przykład, cytuję "wydanie LEKKĄ RĘKĄ"... 15 tys. zł na jakiś happening (a oni jeszcze nie posprzątali na koniec, wyobraźcie sobie!). Potem pokazują jakiegoś k---a kozła drewnianego w muzeum jako przykład nietrafionej inwestycji xDD ja p------ę co ja oglądam, niech mnie ktoś uszczypnie xD

#bekazpisu #j--------e trochę #heheszki a trochę #gorzkiezale
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WillyJamess ja rozumiem, że ty nie z Krakowa, ale ja w tym mieście rodziny - poczytaj:

Głosami radnych klubów Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska (KO), Przyjazny Kraków (PK) oraz Kraków dla Mieszkańców (KdM) został w czwartek przyjęty budżet Krakowa na rok 2019. Ten wynosi już ponad 6 miliardów złotych. Skumulowane zadłużenie miasta zbliża się już do 3 mld zł.

https://gazetakrakowska.pl/budzet-krakowa-2019-rekordowe-6-mld-rekordowe-zadluzenie-rekordowe-pieniadze-na-zielen-i-trzeci-stadion-na-horyzoncie/ar/c3-13798601
  • Odpowiedz