Wpis z mikrobloga

Może #sfd kantuje trochę na składzie, ale jedno trzeba im przyznać: szybko uzupełniają braki w magazynie. Nie ma produktu to zaglądam na drugi dzień i na 99% jest znowu dostępny.
A #kfd ? Chłopie, sosu o smaku adwokatu już chyba z dwa miesiące nie widziałem, a smak: serek topiony pojawił się ostatnio po kilkutygodniowej przerwie, by po kilku dniach znowu zniknąć.
Inne produkty nie lepiej: kaszka KFD, albo jest niedostępna, albo do wyboru jest tylko 1 smak z 3.
#!$%@?, ktoś robi ich jakieś zapasy, czy nie wyrabiają się z produkcją?
#mikrokoksy #dieta
matiimakaka - Może #SFD kantuje trochę na składzie, ale jedno trzeba im przyznać: szy...

źródło: comment_15881515303p1gPTkkMVlGMwfw6YAszz.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@matiimakaka: Tj. pisze @lulok91 - wolimy poczekać niż ładować byle syf. Jako przykład tego jak podchodzimy do tematu jakości niech posłuży Vitamin C+ Ostatnio było dość trudno o standaryzowany ekstrakt z róży i z tego powodu nie mieliśmy tego produktu na stanie mimo ogromnego zapotrzebowania. Teraz już jest jakby ktoś pytał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FeC7800: Bardzo cenna sugestia! W przypadku produktów w kapsułkach czy prochu to schodzą one na pniu i nie mija zazwyczaj klika tygodni od daty produkcji do daty sprzedaży (w większości przypadków). Natomiast jeśli chodzi o sosy to sprawa na pewno nie będzie tak prosta zwłaszcza pod względem logistycznym, bo trzeba by zagwarantować, że klient zarezerwuje i otrzyma produkt z określoną datą. Jakkolwiek, dałeś nam do myślenia.
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Usunąłem komentarz bo po wysłaniu sprawdziłem i zobaczyłem, że jakiś tam dopisek w opisie sosu dla bezpieczeństwa jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Informacja o ważności prochów i kapsułek byłaby przydatna tylko dla ludzi zielonych w temacie, a zdarza się, że ktoś taki pyta np. tutaj ile ważne jest białko. Nie można chyba wykluczyć, że ktoś się będzie wahał albo nawet zrezygnuje z zakupu mając wątpliwości. Taka
  • Odpowiedz
@matiimakaka: jeju ale maruda. Sytuacja jest jaka jest. Ostatnio wrócił na stan kwas ALA po dłuższej nieobecności, z wyższą ceną. Ale ja to rozumiem, bo są problemy i logistyczne (pracownicy) i niekorzystny kurs walutowy. Wolę poczekać i dostać to, co chcę
  • Odpowiedz
@KFD_pl - to samo odnośnie innych braków: shakery, próbki które kiedyś były (już kilka razy się przejechałam kupując np białko o jakimś smaku), czy chociażby moje ulubione fit-misiaczki (jak ktoś nie potrafi ich jeść to niech ich nie żre).
Na niektóre rzeczy to już z 3-4 miesiące czekam.
Ostatnio też przeglądałam sklep sfd i tam praktycznie wszystko jest (a jak nie ma dziś to po 2, 3 dniach znowu jest)
  • Odpowiedz
@kondzio500: Mieliśmy kiedyś w ofercie, ale nie spełniały oczekiwań. Czekolada jest tak specyficznym smakiem, że trudno uzyskać dobrą polewę przy niskiej zawartości tłuszczu i cukru.
  • Odpowiedz