Wpis z mikrobloga

Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?

Przecież tego typu teksty to tylko taka prostacka manipulacja mająca wjechać na honor mężczyzny, w którą nie wierzą nawet (a może przede wszystkim) te samotne matki i wystarczy mieć IQ wyższe od kamienia, pomyśleć i poobserwować przez minutę niezaślepionymi spermą oczami zachowanie kobiet, żeby było to oczywiste.

Ile to ja się nasłuchałam żali wielce zasmuconych matek takich gości, wypytujących wszystkich naokoło jak nakłonić syna do zmiany zdania, albo podś#!$%@? znajomych kobiet za ich plecami...

Biorąc samotną matkę wysyłasz społeczeństwu sygnał: "jestem desperatem, genetycznym śmieciem, który musi się zadowolić resztkami po innych" i nie, nie jest to zdanie przegrywów, ale głównie KOBIET, przygrywy tylko obserwują rzeczywistość.

Możecie napisać: "co mnie obchodzi życie innych?" i macie absolutną rację, niech żyją jak chcą, po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka "zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem" wypowiadanego przez matkę. To jest jakiś wyższy poziom samobiczowania, którego nie jestem w stanie pojąć.

To już łatwiejsi do zrozumienia są ci goście, co lubią patrzeć jak wielki czarnoskóry byk rucha ich żonę - po 30 minutach jest koniec, mąż samotnej matki marnuje całe swoje życie...

#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki
throwaway2137 - Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo u...

źródło: comment_1588071906jikLlNYTpwzaX9zU1nPsSO.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@GregPelka: jak ciebie zadowala branie na siebie winy za innego faceta to twoja sprawa. w tym czasie samce alfą i tak będą rodzili swoje dzieci, a ty będziesz niańczył dziecko innego samca któremu się nie chciało. w nagrodę możesz napisać jakiś ckliwy pościk na twitterze jaki to przykładny z ciebie ojciec i ze więcej ludzi powinno brać z ciebie przykład!!!

no ale wiem, nie każdy rozumuje jak samiec alfa.
  • Odpowiedz
@throwaway2137:

zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem

To jest w #!$%@? prawdziwe. Moja mama zawsze rzucała tym tekstem podczas "wymiany poglądów"
@arek4444:

jak sie nie podoba to #!$%@? z mojego domu, ja swoje dzieci mam i musze o nie dbac, ale o ciebie juz nie musze

To jest tak absurdalne, że nawet nie wiem jak skomentować XDD
Nie dość, że sprawisz, że jej dziecko będzie widziała twoje dzieci za wrogów
  • Odpowiedz
@AnarchoKapitolizm:

To jest tak absurdalne, że nawet nie wiem jak skomentować XDD Nie dość, że sprawisz, że jej dziecko będzie widziała twoje dzieci za wrogów i tak ich traktowała, to jeszcze zostaniesz uznany przez matkę na #!$%@? i dostaniesz rozwód na ryj


Jesli zrobisz kobiecie dodatkowa dwojke dzieci to ona i tak stanie po twojej stronie bo nie bedzie chciala rozwodu ktory pozbawil by dwojke jej dzieci ojca.
A to ze
  • Odpowiedz
@bullsh1t: Ale nie każda samotna matka to #!$%@? które dawało dupy po klubach aż wpadło xD Przecież jeśli chce sie posiadać dzieci to ogarnięcie samotnej lochy z gówniakiem 6+ lvl to wygryw bo nie musisz bawić się w wyrzucanie jego gówna i niespanie po nocach bo drze morde.
  • Odpowiedz
@throwaway2137: a to nie tak że wszystko zależy od sytuacji i każda z nich jets inna? Jest przecież różnica między kobietą z dzieckiem którą zostawił /umarł /uciekł itd a jest różnica między 30latka z piątką dzieci każe z innym...
  • Odpowiedz
@arek4444: Matka zawsze stanie po stronie dzieci, więc w przypadku konfliktu ojczyma z jej dzieckiem, wiadomo, po czyjej stronie stanie. Wtedy to właśnie mąż będzie przez nią postrzegany jako intruz.
  • Odpowiedz
jak ciebie zadowala branie na siebie winy za innego faceta to twoja sprawa.

Jeśli czyjeś życie nazywasz winą, to faktycznie, całkiem dobrze pasujesz do tagu #przegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

w tym czasie samce alfą i tak będą rodzili swoje dzieci

A jaki kolega postępowy xD Tylko weź taguj #lgbt

w nagrodę możesz napisać jakiś ckliwy pościk na twitterze

Zdajesz sobie sprawę, że życie nie toczy się na
  • Odpowiedz
Matka zawsze stanie po stronie dzieci, więc w przypadku konfliktu ojczyma z jej dzieckiem, wiadomo, po czyjej stronie stanie. Wtedy to właśnie mąż będzie przez nią postrzegany jako intruz.


@AnarchoKapitolizm: Nie umiesz czytać? Mam na myśli sytuację gdzie oprócz jednego bękarta jest dwójka dzieci ojca.
Jeśli w takim układzie matka stanie po stronie bękarta to z automatu występuje przeciwko dwójce swojej dzieci które kochają własnego ojca.
  • Odpowiedz