Wpis z mikrobloga

Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?

Przecież tego typu teksty to tylko taka prostacka manipulacja mająca wjechać na honor mężczyzny, w którą nie wierzą nawet (a może przede wszystkim) te samotne matki i wystarczy mieć IQ wyższe od kamienia, pomyśleć i poobserwować przez minutę niezaślepionymi spermą oczami zachowanie kobiet, żeby było to oczywiste.

Ile to ja się nasłuchałam żali wielce zasmuconych matek takich gości, wypytujących wszystkich naokoło jak nakłonić syna do zmiany zdania, albo podś#!$%@? znajomych kobiet za ich plecami...

Biorąc samotną matkę wysyłasz społeczeństwu sygnał: "jestem desperatem, genetycznym śmieciem, który musi się zadowolić resztkami po innych" i nie, nie jest to zdanie przegrywów, ale głównie KOBIET, przygrywy tylko obserwują rzeczywistość.

Możecie napisać: "co mnie obchodzi życie innych?" i macie absolutną rację, niech żyją jak chcą, po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka "zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem" wypowiadanego przez matkę. To jest jakiś wyższy poziom samobiczowania, którego nie jestem w stanie pojąć.

To już łatwiejsi do zrozumienia są ci goście, co lubią patrzeć jak wielki czarnoskóry byk rucha ich żonę - po 30 minutach jest koniec, mąż samotnej matki marnuje całe swoje życie...

#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki
throwaway2137 - Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo u...

źródło: comment_1588071906jikLlNYTpwzaX9zU1nPsSO.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
zresztą widziałeś ty kiedyś żeby była taka sytuacja 1+3? ja w swoim otoczeniu nie znam nawet sytuacji gdy ten beciak spłodziłby dodatkowe dziecko, a co dopiero mówić o trójce.


@niewiemcorobic: Mój dziadek ożenił się z babką kiedy ta miała jedno dziecko z wpadki (czyli mojego wujka), potem zrobił z nią drugie dziecko (czyli mojego ojca).
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Za każdym razem, gdy widzę śmieszki z tego obrazka/mema, to myślę sobie, że to też trochę uderza w dzieciaki tych wszystkich samotnych matek, co nie jest już takie śmieszne ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?ąc już od tego, czy bycie samotną matką powinno być piętnowane czy nie i czy wychowywanie nieswojego dziecka przez mężczyznę jest męskie czy nie, to niestety to też uderza w te dzieciaki, które
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic ja znam sytuacje, gdzie jest jedno z poprzedbiegi zwiazku +2 swoje i kolesia wcale za beciaka nie uważam i żyją sobie szczęśliwie, a zdanie jakiś anonów z piwnicy, co to cycka widzieli w internecie tego nie zmieni.
Można rozgraniczyć, że są tępe suki, co to nawet sobie gromadke zrobią i to każde z innym facetem, a na koniec szukają jelenia, który będzie na tą całą patolę robić. Ale do jednego wora
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Brat mojego niebieskiego ma lochę, która wpadła w wieku 18-19 lat i teraz brat robi za betabankomat XD pinda nawet obgaduje mnie do teściowej, bo zablokowałam ją na insta żeby nie widzieć tego jej gówniaka i teraz teściowa mnie nienawidzi XDD
  • Odpowiedz
@GregPelka: no i co zmienia adopcja? jak normalny zdrowy facet decyduje się adoptować podczas gdy może normalnie mieć własne dzieci to też jest beciakiem.
@zrobie_tu_porzadek_: to sobie uważaj co chcesz. prawda jest taka że jeśli ten facet wybrał samotną matkę to nie miał szans u matek bez bombelka co czynni z niego beciaka z automatu. jak masz +30 to masz o wiele większą wartość niż własnie takie matki po przejściach
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic też sobie uważaj jak chcesz, bycie beciakiem można sobie wytłumaczyć na wiele sposobów, ale to raczej jest cecha mentalnie zakorzeniona, a nie tylko ze względu z kim jesteś.
Pewnie jeszcze sądzisz, że alfa to same chady z czarnymi kutangami i w ogóle świąt jest czarno-biały jak zebra na afrykańskiej sawannie.
  • Odpowiedz
@zrobie_tu_porzadek_: no i co z tego, dalej musi zajmować się dzieckiem innego samca. zasoby poświęcone na zajmowanie się dzieckiem innego samca mogły być zasobami poświęconymi na zajmowanie się swoim kolejnym dzieckiem albo mógł lepiej zajmować się swoimi juz istniejącymi. nie ma ŻADNEGO wytłumaczenia dla którego facet alpha miałby wychowywać czyjeś dziecko z własnej woli.
  • Odpowiedz
pojęcie egozimu istnieje tylko w główkach beciaków


@niewiemcorobic: Nie. Egoizmem osobniczym jest sprowadzanie na ten #!$%@? świat kolejnych pokoleń dzieci, skoro nawet tym, które się już urodziły nie potrafimy zapewnić godnego życia.

Wiesz, nie każdy rozumuje jak małpa :)
  • Odpowiedz