Wpis z mikrobloga

@ZlowrogiJanusz: Cały ten spektakl został przez Gowina dokladnie przygotowany. Podał się do dymisji, żeby zwrócić na siebie uwagę, ale zagłosował za żeby dać sobie dodatkowe 30 dni na jak najlepsze warunki #!$%@? z tej zasranej koalicji z Pisem. On widział już od dawna co się tam wyprawia, ale jeszcze pewnie wierzył że coś się da ugrać. Ale po tym co Karakan odstawia widocznie stwierdził dość i próbuje zrobić epicki wypad, pewnie
@ZlowrogiJanusz: "Kręgosłup" oznacza zdolność do postępowania moralnego i słusznego, nawet jeśli jest to trudne i nie przynosi ci to korzyści. Czyli nic wspólnego z tym, co robi Gowin. On na sprzeciwieniu się coraz bardziej oszalałemu Kaczorowi może wyjść korzystnie, i to jest JEDYNY powód, dla którego to rozważa.

@Bover: @Bubbo: Patrząc na wyniki głosowań i na to, kto ze sobą najczęściej współpracuje w Sejmie, to Lewicy jest do tego
Niech sobie robi dobrze, w tym momencie to bez różnicy, byle karakana odsunąć od władzy totalnej i rozliczyć za ten burdel jaki spowodowal w kraju.
@Emes91: wierzysz sam w ten wysryw, który napisałeś?
Ja tu wyrażam prawdziwą troskę, a ty próbujesz się bawić w wojenki. O wszystkich z KO, Lewicy i PSL jestem spokojny, zresztą oni już mają koalicję w senacie.
@Bover: Bawi mnie to ciągłe zarzucanie Konfie chęci współpracowania z PiS-em. Nerłopki spamowały tym przed wyborami, spamują tym po wyborach, a oni konsekwentnie są jednym z najmniej współpracujących z PiS-em ugrupowań. W przeciwieństwie do Lewicy.
@Emes91: aha, czyli rozumiem że nie zdajesz sobie sprawy z tego, że tam jest 5 nacjonalistów? Ruch Narodowy i ONR od lat służą jako grupy pożytecznych idiotów dla PiS. Nie byli potrzebni do tej pory bo PiS ma większość, więc nikt ich nie werbował. Teraz będzie próba, dlatego uważam że Gowin potrzebuje co najmniej 8-9 ludzi.

Zanim znów zrobisz fikoła to dam przykład. Z ledwie kilkunastu osób związanych z Korwinem, ONR