Wpis z mikrobloga

@szunis: Zobacz sobie, jak robione są te rankingi. Liczą się takie rzeczy jak budżet (wiadomo, że do zachodu nam daleko), budżet na studenta (nasz system promuje ilość studentów, a nie jakość), międzynarodowość, w czym nasz uczelnie również są słabe, a np. niemieckie i angielskie mocne, bo studiują tam np. Polacy, czy publikacje (w wybranych zachodnich pismach, do których siłą rzeczy łatwiej trafić komuś z zachodniej uczelni), albo liczba cytowań, co czasem
Liczą się takie rzeczy jak budżet (wiadomo, że do zachodu nam daleko), budżet na studenta (nasz system promuje ilość studentów, a nie jakość), międzynarodowość, w czym nasz uczelnie również są słabe, a np. niemieckie i angielskie mocne, bo studiują tam np. Polacy, czy publikacje (w wybranych zachodnich pismach, do których siłą rzeczy łatwiej trafić komuś z zachodniej uczelni), albo liczba cytowań, co czasem wynika z popularności danej uczelni w świecie. Mało tego,
wez się może za politykę bo tu na wypoku to chyba się marnujesz


@piter259: nie mogę z kilku powodów, po pierwsze słabe zarobki, praca z debilami to dwa, ja jestem z tej grupy co od lat nieskutecznie chce odsunąć obecną patolę od koryta i jak widać skutków zero, a więc skoro inni nie chcą, aby było lepiej to chociaż dbam o siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wez się może za politykę bo tu na wypoku to chyba się marnujesz


@piter259: nie mogę z kilku powodów, po pierwsze słabe zarobki, praca z debilami to dwa, ja jestem z tej grupy co od lat nieskutecznie chce odsunąć obecną patolę od koryta i jak widać skutków zero, a więc skoro inni nie chcą, aby było lepiej to chociaż dbam o siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kaczypawlak:
czasami warto się poświęcić dla sprawy,


@piter259: no to od lat mnie olewają( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale jak wolisz się taplac w gownie to twój wybór


@piter259: Ja bym się paplał w gównie w obecnej polityce, a tak to sobie dałem spokój z uczelnią i tylko mi to wyszło lepiej finansowo oraz na zdrowie( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro inni tego nie chcą,