Wpis z mikrobloga

@kinasato: Ja jestem za tym, zeby pokazywać osoby które są np. niepełnosprawne, czy mają jakieś "wady" w wyglądzie które nie są zależne od nich, bo fajnie jak ludzie przestają postrzegać ich jako kosmitów i gapić się - i to moim zdaniem super idea, bo wiadomo, że nie każdego stać na operacje plastyczne, a wiadomo wytykanie palcami rodzi wiele cierpienia i mega kompleksy, co ma przełożenie na zdrowie psychiczne. Ale kwestie
  • Odpowiedz
@Liese: To jasne! Owczywiscie wytykanie palcami chudych czy grubych nie jest dobre. Kiedys na ciałopozytyw wkleiła zdjęcie jakieś laski, która była przy kosći i też prowadziła ig, gdzie pokazywała swoje ciało. No spoko, przejrzałam tego ig i z czasem na zdjęciach dało się zauważyć, że jej waga wzrasta. Nikt nie powie mi, że to dla niej i dla jej zdrowia jest dobre. Wiec przerażają mnie własnie te skrajności, super jest
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: według mnie taki ruch miałby sens, jakby brzmiał jakos w stylu " nie naśmiewajcie sie z otyłych osób, nie wiecie jakie sa przyczyny ich otyłości, mało któa osoba jest otyłą przez lenistwo, choroby tarczycy bla bla bla" to byłoby spoko, a tak to pluje na ten ruch co wychwala otyłość i naśmiewa sie z anoreksji
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: jak dla mnie ten drugi screen, ze osoby z anoreksja nie moga mowic ze wiedza co czuja to jest opluwanie anorektykó, któzy maja gorzej, otyłości nie jest takk wcale trudno sie pozbyc tylko trzeba chciec, bo o wiele łątwiej schudnąć niż przytyć, tym bardziedj jak ma sie dużą masę to się mega łatwo chudnie przy odpowiedniej diecie i treningach
  • Odpowiedz