Wpis z mikrobloga

Może ktoś podrzucić propozycje aut 2-3k gbp, potrzebuje jakiegoś dupowozu z niedużym ubezpieczeniem.
Przede wszystkim żeby: nie rdzewiał, nie starszy niż 2007, wolałbym benzynę, ale większość w miarę dobrych silników to diesle. Preferuje japońce/włoskie, jakoś niemieckie szroty mnie odrzucają.
Mam parę tyow: Alfa 159 1.9jtdm, Fiat Grande Punto/bravo 1.9, Seat leon diesel.
#uk
  • 17
@czlowiek_malpa_z_ochrony: Z tych co wymieniłeś to tylko Leon się nadaje jako tako, reszta to problematyczne wozy lub drogie w utrzymaniu.

Z tymi dieselami to mit, są dobre silniki benzynowe choćby VVT-i Toyoty ale też inne. Do diesla za 2-3 klocki za pół roku będziesz dokładał a remonty tanie nie są. Youtube twoim przyjacielem.
@czlowiek_malpa_z_ochrony: Ja mam 1.4 bez turbo i 35k mil już nalatałem. Jak uda Ci się znaleźć 1.6 to bierz tego bo ma 20KM więcej, a spalanie identyczne.
Te samochody bardzo mało tracą na wartości, w przeciwieństwie do wszystkiego co podałeś. Ja za swoją dałem 3100, 3 lata temu z przebiegiem 78k mil. Teraz patrzę to ten rocznik, z przebiegiem 110-115k mil stoi po 2300-2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lekkonieobecny: @czlowiek_malpa_z_ochrony: jako uzytkownik astry osobiscie nie ma auto mechanicznych problemow, ale model H ma w #!$%@? problemy z modulem CIM za kierownica, ktory musialem juz dwa razy wymieniac. Insignie z tego okresu rowniez podobno na to cierpia. Byl reportaz o tym calym tytul chyba "Vauxhall car that doesn't horn" czy cos.

Takze radzilbym poszukac rowniez innego auta.