Wpis z mikrobloga

robiona przez naćpanych śmierdzieli z niemytymi włosami, do tego ćpunów i alkoholików


@rapgod95: Zależy do jakiej skrajności się odnosić.

Fani rapu zapewne jako przedstawicieli metalu widzą drące ryja guwno zespoły które są najbardziej popularne wśród nastolatków i deathmetalowe badziewie, gdzie faktycznie wyglądają jak ćpuni i alkoholicy, sami za przykład rapu biorą zespoły jak Run DMC, raperów jak Eminem czy Busta Rhymes.

Fani metalu jako przedstawicieli rapu widzą patusów dukających do zapętlonych
Rimfire - > robiona przez naćpanych śmierdzieli z niemytymi włosami, do tego ćpunów i...
@AGS__K: o, moj mem. wiecie dlaczego wykopki nie lubia disco polo? bo w discopolo spiewaja o rzeczach niedostepnych dla wykopkow: milosc, przyjaciele, kobiety, imprezy, szczesliwe zycie, carpe diem. a w metalu i innych spiewaja o rzeczach bardziej dostepnych dla wykopkow: cierpienie, smierc, wojna, samotnosc
@delKrul:

Rap powstał jako gatunek dla nizin społecznych


Każda muzyka powstała jako gatunek dla nizin społecznych. Dzisiaj o fanach jazzu myślimy jak o melomanach, a pierwszy jazz tworzyli czarni narkomani.

i takim pozostał


Muzyka hip-hopowa jest czymś tak wszechobecnym w tym momencie, że słucha jej niemalże każdy (w odpowiednim wieku). Tak naprawdę musiałbyś całą młodzież uznać za nizinę społeczną.
@rapgod95: Większość raperów z ostatnich lat to bandyci, ćpuny i degeneraci. Jeżeli największym celem życiowym jest dla nich zdobycie góry hajsu i flexowanie się przed słuchaczami to nie ma z czym dyskutować. W Polsce i USA dokładnie tak samo.
Co jakiś czas trafi się ktoś taki jak Kendrick który nie jest aż tak głupi i rzeczywiście jest utalentowany (co nawet środowisko muzyki poważnej było w stanie docenić i wręczyć mu nagrodę
@AGS__K: Jako osoba która zaczynała od Alice on chains a skończyła na Mayhem i Burzum czy mgle, obecnie słucham tylko rapu, z metalu się raczej wyrasta i teraz czuję cringe patrząc na tego czego kiedyś słuchałem
w metalu nie masz zadnego przesłania


@rapgod95: oj zdziwiłbyś sie jak często przesłanie metalowych piosenek jest dokladnie takie samo jak rapu. Oba gatubki wytworzyły swoje kontrkultury, nie wiem po co sie ograniczac. Lubisz rap, ja lubie i rap i metal.