Wpis z mikrobloga

@ajag: Głąbie kapuściany zagotuj sobie obiad a nie siebie :D może jestes jakimś wyjątkiem, ale większość subkultury stosuje się do tego co napisałem wyzej
  • Odpowiedz
w metalu nie masz zadnego przesłania


@rapgod95: Nie no, rzeczywiście, metal to tylko piosenki o szatanie i śmierci pisane przez ćpunów, nie mają żadnego przesłania, płytkie som. RAP to co innego, RAP JEST GŁEMBOKI, RAP TO POEZJA ŚPIEWANA... Tymczasem rap > J*BAĆ MI SIĘ CHCE, J*BAĆ POLICJĘ, losowe słowa byle się rymowało, qelonabide.
  • Odpowiedz
@rapgod95: Sławomir, 1x platynowa płyta i 2x diamentowa. Justin Bieber, jego piosenka "Bejbe" zarobiła więcej kasy niż qelonanibe zarobi do końca życia. Idąc twoim tokiem myślenia wychodzi na to, że zarówno Justin Bieber jak i Sławomir tworzą zdecydowanie lepszą muzykę niż twój idol.
  • Odpowiedz
@AGS__K:
Odmiany disco-polo: 1
Odmiany metalu: 200+

Chociaż w rapie jest więcej miejsca na warstwę liryczną, przy słabszej muzyce
  • Odpowiedz
@AGS__K: Mamy 2020 rok, naprawdę myślałem, że takie dyskusje to się toczyło w 2010 roku w gimnazjach.

A co do disco polo, jest do dupy z prostego powodu - jest naszą polskim, śmierdzącą cebulą i pierdami starego wujka mixem italo disco i new romantic. I o ile zarówno w new romantic jak i w italo znajdziesz masę dobrych rzeczy (choć trochę przesłodzonych, ja mam np. na to alergie i wolę
  • Odpowiedz