Wpis z mikrobloga

@rapgod95: Najlepsze ze po słuchaczach metalu widać ze tego słuchają a po januszach nie widać ze lubia disco polo, co za tym idzie jak ktoś zobaczy tskiego metala a szczególnie latem w glanach i z kucem to od razu ma go za #!$%@?
  • Odpowiedz
@AGS__K: Porównywanie muzyki regionalnej opartej na 3 akordach i wyciu wspartego kompresorem do wyżyn muzyki instrumentalnej (jeżeli chodzi o zdolności instrumentalistów) oraz kompozycyjnej. Only wykop experts xD
  • Odpowiedz
@AGS__K: jest w tym jakaś myśl, ale nawet w death metalu znajdziesz kapele z sensownym przekazem, o trash czy heavy nie wspomnę

w disco polo? hmmmm( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@rapgod95 znaczna większość patologii słucha rapu, pozostała część (ale bardziej rozwinięta, takie powiedzmy gangstery koksiki z bramki) techniawek itp. Nie spotkałem jeszcze łobuza sebka słuchającego metalu, jazzu itd. Wiem że wśród rapowców są też tacy "ambitniejsi", jakieś quebonafidy, których patologia nie słucha, ale sam w sobie rap jest prosty więc trafia do prostych ludzi. Natomiast jeżeli chodzi o metal (tutaj też zależy jaki) to uważam że mimo "darcia mordy" trzeba dużo
  • Odpowiedz
Temat przesłania w metalu można zamknąć pierwszym lepszym przykładem:

Oczywiście są też kapele jak Cannibal Corpse, gdzie lepiej w teksty nie wchodzić za bardzo, bo nie ma do czego.
FotDK - Temat przesłania w metalu można zamknąć pierwszym lepszym przykładem: 

Ocz...
  • Odpowiedz
  • 1
@Kolti głąbie słuchałem metalu w gimbazie, liceum, słucham i teraz, a nigdy nie miałem na sobie glanów ani nic co by wskazywało na "metala". Taka ciekawostka dla ciebie - nikt nie sprawdza czy ubierasz się w glany słuchając metalu ;)
Tak samo uważałem kiedyś o typach ze spodniami za dużymi o 5 rozmiarów z krokiem w kolanach, ale niech każdy chodzi ubrany jak mu się podoba. Ja lubię metal, ale wygodnie
  • Odpowiedz