Wpis z mikrobloga

każda skrajność jest zła - islamska, katolska, tvnowska, pisowska


@joolekk: tvn to nie skrajnosc. To jest stronnicza telewizja w kierunku liberalnym. Nie ma w tym nic zlego i w warunkach dobrze działajacych mediów potrzebne są takie media reprezentujące różne punkty widzenia. Bo mowienie ze istnieją jakies niezalezne media informacyjne to jest zart.
Pozostałe co wymieniłes, tak to są skrajnosci. Tvn to nie skrajnosc. No chyba ze jestes symetrysta, wtedy dla ciebie
@Bernan: jak chcesz rozmawiać z kimś kto powiela tą propagandę tvpis i jedyny argument jaki wychodzi z ich głowy to "za peło było gorzej, teraz jest lepiej". Duża większość tych ludzi jest stracona(w tym część mojej rodziny), tak samo jak wyznawcy każdej innej partii, celowo napisałem wyznawcy bo normalni wyborcy mają własny mózg którego potrafią użyć do weryfikacji informacji podanej przez media czy to rządowe(tak proszę państwa, nie publiczne a rządowe,
@KKK1337: to to ja wiem, że bardzo ciężko się rozmawia z takimi ludźmi. Samemu jeszcze nie udało mi się dotrzeć do dziadka i do wujka, ale to nie znaczy, że przestanę próbować.
Będę się przygotowywał z źródłami i spokojnie tłumaczył, w końcu prawda jest po naszej stronie, a to oni żyją w iluzji.
Taką iluzję prawie zawsze da się zniszczyć, albo przynajmniej zachwiać. Sposób w jaki rozmawiamy ma nawet większe znaczenie
@Bernan: w pełni to rozumiem że wytłumaczenie takich tematów osobą zindoktrynowanym propagandą nie jest łatwe, ale w moim przypadku ani ojcu ani dziadkom nie przemówię do rozumu, jakbym do tego nie podchodził zawsze ten sam ziemniaczy argument "peło to, peło tamto" (a wcale nie przekonuję ich do peło, bo sam nie jestem za żadną partią, ale próbuję obnażyć co odwala pis). Czasem mam wrażenie że prawa wyborcze nie powinny być dla