Wpis z mikrobloga

@Megasuper dobra to powiedz mi kogo maja zaprosić z polski? Jaki polski klub? No słucham, podbeskidzie, Lech, Pogoń? Bez urazy, ale co te kluby mogą opowiedzieć? Piłkarze Lecha z prime Smudy już mnie mało obchodza, nie byli to jacyś wielcy piłkarze. Ljuboja i Vadis to najwięksi piłkarze ekstraklapy od lat. Zaskoczę Cię ale Legia to ostatni klub, który grał w LM od 20 lat z LE. Bezsprzecznie największy polski klub przede wszystkim
@taniearbuzy a czy muszą #!$%@?ć o polskiej ekstraklapie? Mogą zaprosić tajnera czy banhakera. No ale oni mają w dupie tą śmieszna telewizję dla hejterow. Zapraszają ludzi których znają.i to już jest nudne
@Megasuper nie kazdy chce wystąpić. Szczerze w Leo wątpię. Kanał stworzony został głównie dla piłki nożnej jako ten główny content i najwięcej fanów ogląda ich dla piłki nożnej. Masz inne programy dot. sztuk walki i tenisa, byl RK i zmarzlik w parku maszyn. Zaprosili cyrkowca typu najman, byl raper. Byl Krychowiak pogadać o #!$%@?, byl amp futbol i pływak z wadą wzroku. Byl Gmoch. No nie uwazasz, że jednak są inni? Po
@taniearbuzy a ja ubolewam nad tym jak to zaczyna wyglądać (bo idea kanału sportowego mi się podoba),natomiast grupa wzajemnej masturbacji Krzysia Stanowskiego szybko zawęzi widownię do fanów Legii, bo nie wiem czy wiesz ale w Polsce jest więcej kibiców których Legia nie obchodzi niż na odwrót :) nikt mnie nie zmusza do oglądania tego programu więc nie jest to żaden dla mnie problem, ale z chęcią posłuchałbym właśnie co słychać także w
@1atilla1 wczorajszy HP byl pokłosiem pierwszego HP z udzialem Dominikaa. Pisano na czacie, ze chcieliby usłyszeć co u Ljubo i inne historie transferowe Legii. Ludzi gowno obchodzi Demjan z wspomnianego podbeskidzia. Gdyby ludzie z prime Lecha typu Rudnevs zrobili wieksza kariere to i by więcej ludzi interesowalo sie tym. Oglądalność tematów związanych z Legia i tak będzie wieksza niz nawet gdyby omawiane historie Lecha ze Smuda. Warszawa to duze miasto, do tego
@taniearbuzy Mirku, to że ktoś śmie poddać pod wątpliwość rzekomą aktualną totalną hegemonię wicemistrza Polski remisujacego z amatorami z Giblartaru to znaczy że go coś boli :) no bez żartów, Legia kilka lat temu osiągnęła sukces w LM ale to już historia i tylko same długi. Lubię ekstraklasę i jestem świadomy medialności Legii, mogę posłuchać ciekawych anegdot związanych z tym klubem jednak z czasem zostaną przy tym wyłącznie kibice Legii, ale to
Hejt park nagrywany jest w Warszawie, aktualnie jest zakaz przemiesczania sie wiec mnie nie dziwia goscie wykacznie z Warszawy. Gdyby w studio zjawil sie ktos z innego miasta zaraz bylby hejt ze zlamal zakaz przemieszczania.