Wpis z mikrobloga

Wieczór udany, alkohol wypity, nie muszę z nikim walczyć.. powtarzam alkohol wypity

Z tego konta udawałem różne osoby i dawałem co chwila nowe zarzutki wiec to co pisze ma zerowa wiarygodność ale pochwale się bo jestem wypity:

Mam idealne życie!
Mam narzeczoną która jest najpiękniejsza kobietą jaka widziałem. Jest najlepsza matką i przyszła żoną. Pokochała mnie jak byłem biedakiem i zarabiałem 10zl/h
Mam super dzieciaczka którego uśmiech poprawia mi dzień i chce tylko sprawiać mu radość.
Mam pieniądze. Gdy byłem dzieckiem chodziłem w dziurawych butach, byłem najbiedniejszy i najmniejszy w klasie. Dziś mam swoją firmę, własne mieszkanie i ziemie. Zero kredytu. Zarabiam koło 30k/msc i żyje pełnia życia xd #!$%@? kocham życie. Doszedłem do tego sam przezwyciężając depresje i starego pijanego xDDD.
Z małego biednego chucherka stałem się silnym i niezależnym mężczyzna. 180+ i 95kg gdzie jestem silny jak #!$%@? BYK XD. Lata siłowni i spotów walki i jestem #!$%@? męskim alfą xD #chad
Wyrosłem z biedackich bloków i mentalności robala do takiego poziomu ze z moich znajomych nikt mi nie dorównuje (bez patrzenia na ludzi z góry).
Patrzę na swoje życie wstecz i widzę siebie jak miałem naście lat i depresje gdzie żałowałem ze się urodziłem i jak tata wracał do domu to ze stresu chciało mi się rzygac ( ͡° ʖ̯ ͡°) . A teraz sam jestem ojcem i moje dziecko codziennie jest uśmiechnięte. Nigdy nie użyje przemocy i na wszystko reaguje spokojem. Nauczyłem się na cudzych błędach.
#!$%@? xD życie jest wspaniałe

#chwalesie #nocnazmiana #wlasnafirma #zycie
  • 7
@Wychwalany: Chce teraz cieszyć się życiem i odpoczywać tak naprawdę. Ostatni cel to budowa #!$%@? domu a potem relaks, dzieci i na dobra sprawę emerytura. Do 2 lat powinienem mieć dochód pasywny od 5-25k ( zależy jak dobrze będzie szedł biznes) totalnie bez mojego udziału xd. Jestem przed 30 i mam życie z górki - jestem wygrywem tak naprawdę, ale dużo zawdzięczam szczęściu xd