Wpis z mikrobloga

Jak w tym kraju ma być dobrze xD
Dzwonię dzisiaj do mojego urzędu gminy, żeby dowiedzieć się czy nie przekazali danych Poczcie Polskiej. W zamian otrzymałam informację:
- oni nie wiedzą co zrobić
- oni nie wydali danych ale chyba muszą ale w sumie nie wiedzą jeszcze
- radca prawny gminy też nie wie xD
- poczta polska wysłała pismo do gmin, a dzień później ponaglenie xDD chociaż oni nie są w sumie pewni czy to na pewno poczta polska
- radca prawny jeszcze nie wie czy w ogóle gmina będzie mogła przekazać informacje o wydaniu danych mieszkańców do informacji publicznej, bardzo możliwe że nie
- gmina w ciągu jednej doby dostała kilka maili wyglądających podobnie jak wiadomość z poczty polskiej, ale z ewidentnymi błędami ortograficznymi/składniowymi więc prawdopodobnie oprócz absurdalnej wiadomości z Poczty dostali też kilka prób wyłudzeń danych

ŚPIJCIE SPOKOJNIE W PAŃSTWIE Z DYKTY XD
#wybory #pocztapolska no i troche w sumie #zalesie
  • 38
@HasmikLaVey: Ja zostałem z sekretariatu gminy przekierowany do XYZ, 2 razy wróciłem do sekretariatu i babeczka kazała zadzwonić później bezpośrednio (wewnętrznym numerem), ok 15 - odrzucone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie,olewa się takie tematy.

Dziś widziałem ze prezydent komuś odpowiedział na takie pismo,ale skłamał ze jeszcze nic nie wie bo nic nie dostał.

U mnie bardziej jest nastawienie na przedsiębiorców i ratowanonie okolicznych firm w czasie pandemii. Wybory mają w dupie,bo jak się nie dostosujesz to Ciebie albo Twoja okolice udupią na lata. Taka smutna prawda