Wpis z mikrobloga

W polsce dalej jak w lesie... idę sobie kulturalnie do paczkomatu odebrać dwie paczuszki, patrzę - a tam kolejka jakby coś za darmo dawali. Idę więc sobie bokiem w między czasie otwierając jedną skrytkę, po chwili drugą i odchodząc zauważam, że ludzie z kolejki patrzą na mnie jakbym im kogoś bliskiego zabił i oczywiście z tyłu musiał odezwać się Janusz burząc się że nie stałem w kolejce... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo wszystko dziękuję Pan #inpost za #paczkomaty

#zalesie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1081
@Black_Raven: nooooo...ja raz nawet myślałem, że uszkodziłem drzwiczki w paczkomacie tą aplikacją. Podczas otwierania skrytki słychać było jakiś stłumiony huk, myślałem, że to mechanizm drzwiczek się uszkodził, a okazało się, że to ludziom w kolejce dupy popękały!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Black_Raven: ostatnio miałem podobnie z tym że jakaś stara baba się do mnie przyczepiła czemu tak robię i ona się przygotowywala do odbioru paczki patrzę na ekran nawet numeru telefonu nie wpisała xd
  • Odpowiedz
@Black_Raven: Ostatnio sobie tak otworzyłem to jakiś nieogarnięty typ chciał wyjąc moją paczkę, mimo ze mówiłem mu ze to moja. Swoją wyciągnął za chwile jak wpisał kod i numer telefonu. Była jakieś 10 razy mniejsza, jego panna naszczescie ogarniała.
  • Odpowiedz
@Black_Raven Ja ostatnio odbierałm paczkę, a tu dwie skrytki się otworzyły. Myślę, ale przypał, rozbiłem bank. Rozeznałem, która moja, to tamtą drugą włożyłem z powrotem i zamknąłem. A ona się otworzyła znów. To zamykam. Otwiera się. Co to jakiś quest dla mnie czy co xD W końcu zostawiłem otwartą i sobie poszedłem... Ktoś musiał mieć polew bawiąc się apką i obserwując z daleka moje zakłopotanie xD
  • Odpowiedz
@Black_Raven: miałem kilka dni podobną sytuacje i chwalę sobie aplikacje, ale trochę ludzi rozumiem, bo aplikacja nie jest jednak idealnym rozwiązaniem.
Jeśli ktoś akurat stoi przy ekranie monitora i ty w tym momencie otworzysz skrytkę, to nie ma co sie dziwić, że ktoś sie gubi i nie wie do końca czyja przesyłka się otworzyła. Tak wiem, że w aplikacji masz jasno napisane który rząd i która kolumna. Po prostu człowiek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Black_Raven: Idę do paczkomatu, drobna kolejka ale to nic, otworzę zdalnie. Skrytka się otwiera i babka, która akurat stała przy terminalu od razu do niej startuje. Ale się biedna zdziwiła :D
  • Odpowiedz
@Pociongowy To jedna z lepszych funkcji jakie ostatnio wprowadzili. Parę dni temu w ten sposób otwierałem skrytkę a przy ekranie stał koleś który dostał ode mnie drzwiczkami prosto w beret. Trochę było śmichów chichów ale przynajmniej mu objaśniłem o co chodzi z tym zdalnym otwieraniem bo też chłopak nie wiedział. Odpowiedział że od tej pory też tak będzie polował na ludzi przy paczkomatach, przykleił mi na czoło naklejkę z logiem PAD2020
  • Odpowiedz