Wpis z mikrobloga

@Jo_chca: taki odpowiednik pudelka dla piwniczakow, kojarze goscia nie ogladam, bo nie mam po co. zdania nie mam, bo nie ogladam. jak ktos nie lubi telenowel w tv to dzisiaj ma youtubowe zycie i moze napisac w necie ze jest madrzejszy bo nie oglada tv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@svickova: Koleś wybił się na pokazywaniu hipokryzji innych a sam uprawia ją na znacznie wyższym poziomie, chociażby jego opinia nt. polskiego rapu i późniejsze jego poczynania w tym kierunku ładnie to przedstawiają.
@CzajnikZniszczenia: No właśnie, chyba dotknąłeś sedna sprawy, on często robi filmiki gdzie nie trzeba być tytanem intelektu żeby ocenić jasno sprawę i ciężko się z nim nie zgodzić, chociażby w przypadku filmiku "influencerzy w koronie". Także na pewno dobiera bezpieczne tematy- bo jechanie po Marcinie Dubielu czy influencerach którzy twierdzą, że w starbucksie nie można się zarazić to sprawy z którymi nie sposób się nie zgodzić.
@srul2016: gościu, jeżeli nie wiesz, skąd taka ksywa to naprawdę - nie wypowiadaj się na takie tematy, bo tylko siejesz fake newsy i pogrążasz się. Do użycia tego pseudonimu zainspirował go dawno temu (10-12 lat temu) jego kolega, który nazwał go gargamelem xD Źródło z filmiku "50 twarzy gargamela" :)
@3meraldK gościu, gargamela wymyślili twórcy smerfów a to że ochrzcił go tak kolega 12 lat temu czy może babcia w zeszłym roku to #!$%@? wnosi xD Będzie to zawsze brzmiało kretyńsko i nic tego nie zmieni xD
Chyba nie rozumiesz czym jest "fake news" bo nie ma to żadnego sensu w tym kontekście xD Ale czego ja wymagam od zielonego jak SZREK Wykopka xD