Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To co najbardziej kocham w divingu to to, ze seks dostaje na wyciagniecie reki, od tak, jesli tylko go zechce. Z kobieta, ktora mi sie podoba, z ktora bede miec seks na jaki mam ochote. A zeby miec ,,darmowy'' seks to musze najpierw odbebniac pajacerke, do tego kasa na zarcie/drinki itd. Pewnosci seksu oczywiscie brak. Dlatego jak chce seksu to wybieram diving a nie tance godowe na tinderze. Nie pisze w tym temacie o zwiazku, tylko o ONS, a mialem okazje miec ONS z tindera, i powiem tyle, ze diving>tinder. Nie marnujcie czasu i pieniedzy, i godnosci na orbitowanie wokol jakiejs panny, zeby wam dala, jak macie to na wyciagniecie reki. A przyjemnosc z seksu jest taka sama.
#divyzwykopem #seks #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Dodatek wspierany przez: Wesprzyj projekt
  • 57
OP: @Harmiona nie jara w ogole mnie ,,zdobywanie kobiety''. Etap do pominiecia.

@janeeyrie kobieta co smie krytykowac chodzenie na prostytutki i pisac o pajacowaniu XD. Sama nie musisz nic robic, zeby miec seks. Poza wyrazeniem woli oczywiscie, dlaczego ja nie moge chciec tak samo? A i tak ja za to place. Mam mowic, ze kocham pajacerke jak inni i jestem zdobywca? Jakos nie przeszkadza ci, ze wy macie te przyjemnosc na
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem Ciebie. Jest cała masa kobiet na Tinderze, które chcą mieć "darmowy" i łatwy seks. Ich nie intersują kawki, herbatki czy drineczki tylko seks. Dlaczego się z nimi nie umawiasz? Może źle szukasz.
Poza tym żalisz się do @janeeyrie, że ona jako kobieta nie musi nic robić żeby mieć seks, poza wyrażeniem woli - no sorry, ale nie jej wina i innych kobiet, że duża część mężczyzn jest
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież w całym procesie podrywania i seksu zajebiste jest to, że kobieta Ciebie pożąda i chce się z Tobą bzykać. Orgazm trwa krótko, ale uczucie, że jesteś tak zajebisty, że fajna dziewczyna chce z Tobą wylądować w łóżku i dać z siebie wszystko zostaje dłużej. Świadomość, że laska rucha się z Tobą dla pieniędzy czy innych korzyści jest strasznie słaba. Nie mówię tutaj tylko o chodzeniu na #!$%@?, ale też
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko, że chodząc na #!$%@?ę jesteś nadal w punkcie zero, bo #!$%@? odda się nawet jakiemuś grubemu, obrzydliwemu Januszowi. A żeby zaciągnąć normalną dziewczynę do łóżka musisz być jakiś, a w przypadku faceta im bardziej jesteś atrakcyjny(nie tylko fizycznie) tym bardzie jest chętna. Dlatego jako samiec budujesz siebie przez całe życie, mając wygląd już na starcie masz łatwiej, ale to nie jest kluczowe. W ogóle się nie budując jesteś skazany
OP: @szele jaka ideologia, po prostu chce poruchac a nie mam zamiaru bawic sie w pajacerke, nie lubie tego i tyle.

@Antek_co_chodzi_bez_majtek bo takich kobiet jakos dziwnym trafem nie ma. A co do tej panny to jak ktos gra na poziomie bardzo latwym to nie bedzie krytykowal kogos kto gra na trudnym. I nie obchodzi mnie czemu gra na latwym.

A odnosnie tematu to warto dodac bo juz jakis Popek pisze
OP:
@wrobel7

Wisi mnie to czy mnie pozada, w ONS chodzi tylko o seks, nic wiecej. Nie mam uczucia bycia zajebistym a mialem seks za ,,darmo''. Z perspektywy czasu to juz w ogole nie ma zadnego znaczenia.

@KinkyLovePill

Wyglad jest klucz wiec nie pisz mi gosciu bajek. Sam pare zabiegow plastycznych robilem i widze roznice na tinderze. I w dupie mam jakies budowanie ,,samego siebie''. Kobiety gardza diviarzami bo niszcza im